Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

2001 Lexus GS430 – Japoński rywal PREMIUM z segmentu E.2001 Lexus GS430 (3UZ-Fe) mk2

Jeśli uważasz, że Twój samochód powinien wystąpić w jednym z odcinków – napisz👍:

petrolheadnumberone@gmail.com
(zgłoszenia raczej Szczecin i okolice)

FACEBOOK: https://www.facebook.com/PetrolheadNumberOne

Po raz pierwszy na kanale pojawia się reprezentant segmentu E z Japonii – Lexus z serii GS z V8 pod maską. Generalnie to po raz pierwszy mam do czynienia z samochodem tej marki. Jaki jest Lexus? Jaki ma charakter?

0:00 Wstęp
0:29 Prezentacja z muzyką
1:30 Wygląd zewnętrzny, design
3:05 Facelifting
4:43 Środek, wnętrze, pozycja za kierownicą
6:09 Wyposażenie, materiały i detale z bliska
9:31 Silnik/silniki, osiągi
10:31 Przyspieszenie 0-100 kmh, 0-120 kmh
10:41 Awaryjność, naprawy, części, serwisowanie, eksploatacja
12:28 Dźwięk wydechu
13:26 Jazda próbna, wrażenia z jazdy
16:21 Podsumowanie

Zapraszam do śledzenia oraz subskrypcji kanału.

#Lexus #GS430 #Test

4.3 l V8 | 283 hp | 441 Nm | 250 kmh | 6,3 sec – 100 kmh

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

50 thoughts on “2001 Lexus GS430 – Japoński rywal PREMIUM z segmentu E.

  1. Auto jest mega niedocenione… Najtańsze w utrzymaniu v8 na rynku. Przez przypadek stałem się właścicielem w rozliczeniu przy innej transakcji i mając w garażu Infiniti qx70, Lancie Theme, Jaguara XKR najczęściej jeżdżę Lexem. Zdecydowanie polecam 🙂

  2. Może wygląda jak wygląda nie każdemu musi się podobać! Ale jeśli chodzi o silnik który tam większości modelach był a mianowicie 2jz z Toyoty supry to była potęga Ten Silnik to ojciec Sportowych silników nikt jeszcze nie stworzył na świecie takiego silnika który jest tak pancerny i tak podatny na modyfikacje! I podkręcają te silniki do 2000 koni I wiecej! Który Germaniec ma taki potecjał? Żaden! I żaden niemiec nie jest tak solidny! 😁

  3. Witam super material gosciu i swietna forma przedstawienia samochodow no to teraz nic tylko is 250 a jeszcz lepiej isf v8 maze o tych testach przez ciebie zrobionych bo chce kupic jedno z nich juz po motoryzacji takiej jakosci i trwalosci wytrzymalosci brak coraz mniej pozdro

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!