Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

American Revolution- Zlot aut i motocykli z USAAmerykańska Rewolucja w Lipsku! Masa samochodów „Made in the USA”, w tym klasyczne oraz współczesne, garść motocykli Boss Hoss, seksowna myjnia, palenie gumy oraz dużo decybeli.
Potwierdzam- Ford Mustang to auto rodzinne, zobaczcie o co chodzi na filmie 😉 Pozdro Saturday Car Fever !

Lipsk 5.07.2017

Audio: między innymi

Audionautix: Country Cue 1 – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Wykonawca: http://audionautix.com/

Audionautix: Short Guitar Clip – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Wykonawca: http://audionautix.com/

Audionautix: Chasin’ It – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Wykonawca: http://audionautix.com/

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

16 thoughts on “American Revolution- Zlot aut i motocykli z USA

  1. chcialbym polecac inne miasto jakby Monachium, Hamburg, Hannover, Berlin, Stuttgart itd. ale niestety nie moge bo tak full z arabami ze polak sobie nie wierze ze jest na terenie niemieckim 😀

  2. jesli w niemczech nie bylo tego social, to nie bylo az super bogate, i prosze tez powiedzic jak ulicach w lipsku wygladaje…taki cos juz trudno znalesc w polsce. zarobki w lipsku to 80% minimalna stawka i niszej…tu rozmawiamy o zarobki okolo 900-1000 euro na reke, gdzie mieszkania 3-4 pokoje juz 600 kosztuje, jesli nie chcesz mieszkac w gruenau…. LPG w niemczech rowno juz nie temat…za duzo stalo sie negatywnych rzeczach…po za tym film dobrze robione 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!