Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Android Auto / CarPlay do Toyoty (Toyota Corolla, Toyota Avensis, Toyota Auris)Android Auto czy CarPlay to przede wszystkim mapy Google w Toyocie. Poza nawigacją Android Auto (dla telefonów z Androidem)/CarPlay (dla iPhone’ów) to szereg komfortowych funkcji w Toyocie (np. Spotify, cyfrowe radio, audiobooki itd.).

Prezentowany moduł znajdzie miejsce w Toyocie (Auris, Avensis, Camry, C-HR, Corolla, Prius+, RAV4, Verso, Yaris i inne) z radiem Touch 2.

Do montażu będziesz więc potrzebował trzech rzeczy:
1. moduł Android Auto/CarPlay i występują dwa jego rodzaje
a. moduł Android Auto – przewodowo, CarPlay – bezprzewodowo: https://bit.ly/3lp14MK
b. moduł Android Auto i CarPlay – przewodowo: https://bit.ly/34RK9fQ

2. przejściówka do radia: https://bit.ly/3hBHQkK

3. do Toyoty Camry 2018 – 2020 będziesz potrzebował innego modułu: https://bit.ly/39LEiun

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
22 663 47 58
info@sklephadron.pl
Krasińskiego 59, Warszawa

Copyright (c) 2020 Paweł Ślubowski, Corel Corporation oraz licencjodawcy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Podkład muzyczny pochodzi z biblioteki audio YouTube. W intro wykorzystano: SORRY – VOLTE/FACE [Release Trailer].

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

27 thoughts on “Android Auto / CarPlay do Toyoty (Toyota Corolla, Toyota Avensis, Toyota Auris)

 1. Czy telefon musi być połączony przez cały czas kablem usb żeby android auto działało? Tak jest w nowych Toyotach, żeby to działało, trzeba mieć cały czas telefon na kablu

 2. Jak auto jest na postoju to wszystko ok gdy ruszysz wejście AV już nie działa i wyskakuje komunikat że podczas jazdy to wejście nie jest obsługiwane

 3. jeśli się wpinamy przez AV to NIE MAMY żadnego cyfrowego audio tylko audio o jakości nie wiadomo jakiego scalaczka który tam zamontowaliście. Już lepiej zostać przy cd czy usb i nie będzie zbędnej kompresji. Bardzo słabe to rozwiązanie. Taka kuternoga – bieda na androidzie albo fabryczne multimedia.

 4. Największy badziew jaki kupiłem po podpięciu modułu przestaje działać oryginalna nawigacja ponieważ zostają odpięte kabelki od prędkości GPS Po podpięciu kabelków android auto nie może być używany podczas jazdy Wyskakuje komunikat że z tej funkcji nie można korzystać podczas jazdy Czyli albo oryginalna nawigacja albo android auto nie można korzystać razem z tych ustawień ale sprzedawca ani monter o tym nie wspominają o tym ani słowa Powinienem im ten badziew zwrócić i żądać zwrotu kasy

 5. Co się dzieje po naciśnięciu przycisków obok ekranu ON/OFF, VOL+/-, SETUP, CAR, MEDIA itd? Czy można zmieniać ustawienia samochodu, przeglądać statystyki spalania, słuchać radia FM, płyt CD?

 6. Jak z jakością rozmów przez dodatkowy mikrofon? Mam złe doświadczenia z takim rozwiązaniem ze stacji GMS, jakość dramat. Czy da się wyłączyć tryb av i powrócić na chwilę do normalnej stacji?

 7. Auris 2 po faceliftingu – taki jak na filmie. Mam 3 pytania:

  1. Czy można sterować z kierownicy np głośnością muzyki oraz odbierać połączenia i je kończyć?
  2. Czy można nawigacją sterować dotykając ekranu radia czy wszystko musi się odbywać przez telefon?
  3. Komendy głosowe jak ta z filmiku "nawiguj do sklepu" tylko dotykając ekran na telefonie czy można jakoś inaczej?

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!