Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Co oznaczają kontrolki na desce rozdzielczej? | Pojechani #111FB: http://goo.gl/C3e8KB | SUB: https://goo.gl/eWav6I

Na Twojej desce rozdzielczej zapaliła się dziwna kontrolka? Nie panikuj! W tym odcinku wyjaśnimy znaczenie najpopularniejszych symboli, które możecie spotkać w swoich samochodach.

=========

NASZ SPRZĘT:

GoPro Hero 7 Black: https://bit.ly/3ith2US
GoPro Hero 5 Black: https://bit.ly/2BoSewB | https://bit.ly/2NPKypB
Lumix GH4: https://bit.ly/2VGSNIW
Szkło 12-35: https://bit.ly/2BnHIFR
Zoom H1N: https://bit.ly/2AmR8ka
Rode VideoMicro: https://bit.ly/2Ap9zVz
Rode SmartLav+: https://bit.ly/2BY5doH

=========

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

GADŻETY Z ALIEXPRESS: https://youtu.be/r4qJOT_jNCY
OSZUKUJEMY ALKOMAT: https://youtu.be/99FtgQKeAc0
TEST JEDZENIA ZE STACJI: https://youtu.be/2ud5oV3BykQ

=========

Subskrybuj: http://pojechani.tv/sub
Facebook: https://www.facebook.com/PojechaniTV
Instagram: https://instagram.com/pojechani/
MotoKiller: http://mklr.pl/user/pojechani

Napisz do nas: kontakt@pojechani.tv

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

23 thoughts on “Co oznaczają kontrolki na desce rozdzielczej? | Pojechani #111

  1. Fajnie jednak kontrolka ABS jest bardzo ważna i należy się jednak "rozwodzić" Samochód z uszkodzonym układem ABS to nie samochód bez ABS. Proponuje dowiedzieć się, co to jest korektor siły hamowania i jakie ma zastosowanie.

  2. Dziękuję bardzo za cenne informacje. Mam pytanie. Po uruchomieniu stacyjki włączają się wszystkie kontrolki, a następnie kilka gaśnie, a zostają – akumulator, olej (na czerwono), wspomaganie kierownicy i coś jeszcze (na żółto). Oczywiście przy uruchomieniu obrotów silnika gasną wszystkie. Czy to prawidłowa reakcja? Głównie ciekawi mnie dlaczego nie gasną po odpaleniu stacyjki wskazane kontrolki? Będę wdzięczny za informacje 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!