Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Czyszczenie zaworu SCV SAAB Toyota Denso Naprawa pompyLink do dwóch zasilaczy laboratoryjnych :
https://s.click.aliexpress.com/e/_AAPmlj
https://s.click.aliexpress.com/e/_A9EFwp

Przed czyszczeniem saab nie miał mocy na początku tylko 140HP później nawet nie chciał wkręcić się na obroty powyżej 3000tyś. Po czyszczenie moc wróciła i obecnie ma 180HP 😀

Zapraszam do polubienia Facebook:
https://www.facebook.com/ejarzabek/

Chcesz zobaczyć jak naprawiam C360?
Tu masz link:
1# https://youtu.be/ojh0diKzXCk
2# https://youtu.be/vO3JvhdGk20
3# https://youtu.be/ARYtpF98vHc
4# https://youtu.be/BZDZ2xf3Zow
5# https://youtu.be/jXUJOvtT4V4
6# https://youtu.be/Fghi04iJlII
7# https://youtu.be/TMcOHfW2JLk
8# https://youtu.be/hrg7MQEIIWU
Dalsze odcinki zajdziesz na moim kanale :
https://www.youtube.com/c/eJarz%C4%84bek
Jak odnowić ciągnik?
C355 czy c360?
Uszkodzony silnik.
Naprawa układu hamulcowego.
Dziura w bloku.
Woda w oleju.

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

16 thoughts on “Czyszczenie zaworu SCV SAAB Toyota Denso Naprawa pompy

  1. Ja sobie zrobiłem taki "migacz" z przekaźnika 12V i kondensatora 2200 µF , wszystko zasilane 12v z prostownika . Zawór ładnie sobie cykał i się nie popsuł , nie potrzebne było żadne arduino . Po czyszczeniu silnik na razie ładnie równo pracuje i nie gaśnie na skrzyżowaniach bez powodu jak to było wcześniej . Zobaczymy czy będzie to efekt trwały czy tylko chwilowo .

  2. To nic nie da !!!!. To tylko na krótką metę. Problem polega na tym że tłoczek który znajduje się w środku zaworu zaciera się w środku z jednej strony. Spowodowane to jest opiłkami metalu z pompy. Regeneracja, przepraszam tak zwana regeneracja polega na tym, iż czyści się to w sposób podobny jak na nagraniu, dodatkowo przy rozebraniu zmienia się położenie tłoczka. Czyli powierzchnia tarcia i nie równości jest w innym miejscu. Zabieg pomaga tylko na chwilę. Taki tłoczek potem się kontuje. Wszystkiemu winne u nas w Polsce jest brudne paliwo. Częstotliwość wymiany tych zaworów za granicą nie jest tak częsta ja ku nas. Pamiętajcie o tym żeby częściej wymieniać filtr paliwa i lać dodatki do oleju napędowego.

  3. Czy zawór w normalnej eksploatacjii też jest sterowany zero-jedynkowo ?
    Czy do czyszczenie nie dało by się użyć większej częstotliwości impulsów ?
    Czy przy ponownym montażu trzeba wymienić uszczelki na nowe ?
    Jaki to konkretnie płyn czyszczący ?

  4. czy te zawory są nierozbieralne, że czyścisz je w ten sposób ? pytam ponieważ ja mam w toyocie 2.2 d4d 136KM 2007 podobny zawór SCV ale on ma w sobie pierścień segera i jak go zdejmę to mogę wyjąć tłoczek i pytanie czy to jest zabronione, że Ty robisz w ten sposób czy poprostu te Twoje SCV są nierozbieralne ?

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!