Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

DRIFT LIFE #59 – Gruz Life, Upalanie Kompota BMW E36 1.8isParki, crashe i dużo gruzu xD – czyli wyjazd do Torunia na DTS!

Merch Drift Patriot – https://sklep.driftpatriot.com/sklep/
Części do budowy Gruza – https://sklep.driftpatriot.com/kategoria-produktu/czesci/

Dla tych, co chcą być na bieżąco zapraszamy na Instagram:
https://instagram.com/drift.patriot

Partnerzy:
Toyo Tires: https://www.toyotires.pl/
EcuMaster: https://www.ecumaster.com/
Fmic: https://fmic.pl/

Mail: wspolpraca@driftpatriot.com

Drift Life!

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

44 thoughts on “DRIFT LIFE #59 – Gruz Life, Upalanie Kompota BMW E36 1.8is

  1. Takie pytanie, idzie rzeczywiście u nas w kraju zrobić tak żeby mieć gruzille i jeździć nią tylko full na legalu ? mam tu na myśli takie miejsca jak na filmie czy ogólnie na wszystkich filmach z gruzami u ciebie na kanale. Ewentualnie jakie generuje to koszta stałe ? (mam tu na myśli wszystko poza oponami paliwem i stanem auta)

  2. I co s przypadku jak jeden drugiego pierdyknie tak mocno jak kolegę w przednim zderzak. Rozchodzą się takie życie, czy jednak jakąś kasa na pokrycie strat wchodzi w grę?

  3. Oglądam te odcinki z gruzowania i kurde szkoda mi tego kompota trochę :/ nie ze względu na upalanie a na wersję i wyposażenie które nie było złe o ile pamiętam. Sam chętnie przytulilbym np boczki przednie i cały system nagłośnienia z niego 🤗 cały Ori Mpak też był sporo wart jak i smaczki AC Schnitzera

  4. tak tak, fajna jest ta seria. Taka ani tania, ani dużo jeżdzenia, auto można stracić, bo stalowe jaja to jednak grupa 'do nauki', a wygrywa zawsze Stańczak 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!