Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Dzięki temu sam ustawisz kąt nachylenia koła! #101_GadżetówOglądaj „101 gadżetów motoryzacyjnych ” w niedziele o 11:45 w TVN Turbo oraz Player.pl:
https://player.pl/playerplus/programy-online/101-gadzetow-motoryzacyjnych-odcinki,24777/odcinek-3,S03E03,200783 Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
W podróży samochodem przydają się różnorodne akcesoria, które mogą nie tylko umilić czy ułatwić jazdę, ale niejednokrotnie uratować nas z opresji.
Dzięki nam dowiecie się jak poszerzyć funkcjonalność samochodu, ale także zadbać o bezpieczeństwo i wygodę. Przewodnikiem po świecie akcesoriów motoryzacyjnych będzie Grzegorz Duda – zaprezentuje, zamontuje i przetestuje wszystkie najnowsze gadżety związane ze światem motoryzacji. Swoim fachowym okiem oceni ich przydatność i bezpieczeństwo dla użytkownika.
W tym programie zobaczycie wszystko co jest legalne, może znaleźć się w waszym samochodzie i poprawi jego bezpieczeństwo, komfort oraz styl. Prowadzący przetestuje rynkowe hity – od kredek korekcyjnych z telezakupów po koce gaśnicze, które mogą być jedynym ratunkiem podczas pożaru naszego samochodu. Dzięki Grześkowi będziecie wiedzieli w co warto zainwestować, a co jest jedynie stratą pieniędzy.

#tvn #tvnturbo #101gadżetów

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

24 thoughts on “Dzięki temu sam ustawisz kąt nachylenia koła! #101_Gadżetów

  1. Nie mówcie że gdzieś gdzie ustawiają zbierzność ustawiają kąty. Wiekszość Januszy tego nie robi tylko zbierzność i do widzenia bo mówią że nie ma regulacji. Przerabiałem te tematy w woj. Opolskim. Sam ustawiłem kąty w ten sposób na poziomicy + poziomica w tel. i na sznurek zbierzność pojechałem na zbierzność i facetmówi że jest dobrze. Trzeba tylko wiedzieć co i jak robić ☝

  2. Moim zdaniem bedzie najtaniej i najszubciej pojechać sprawdzić geometrię przyżądammi. Od 100 są robione. Chyba że ktoś chce się pobawić. Nawet fajna zabawka. 🙂

  3. Ale że w moim mieście to było nagrywane to ciekawe XD

    Jak ktoś jest z Dębicy i powie gdzie ten warsztacik się znajduje to będę wdzięczny, pytam z czystej ciekawości 😀

  4. camber po taniości. Nie bez przyczyny dzisiaj też chyba zostały wyparte tak montowane amortyzatory tylko są montowane już ciasno na wcisk w zwrotnicy a pole manewru jakiekolwiek zostaje najwyżej na sworzniu. Dobre to co prawda bo nie musimy się obawiać, że ten amortyzator z czasem się jakoś obrusza czy też nie zmieni nam się zbytnio pochylenie po wymianie amorów

  5. Ustawiam geometrię 12lat no ok gadżet jak gadżet ale jest jedna najważniejsza kwestia,nawet jak tym ustawisz powiedzmy ze dobrze kat pochylenia koła to co ze zbieżności zawsze się zmieni jak przestawisz kat.tak trochę ludzi robią w bAlona …

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!