Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Jak działa WSKAŹNIK PALIWA ? || "Szybko! Jak to działa?" #4Jak działa wskaźnik poziomu paliwa? Jak samochód liczy ile ma dostępnego paliwa? Na jakiej podstawie jest ono wyliczane?
————————————————————————-
Odwiedź nasze strony!
Grupa na Facebooku:
https://www.facebook.com/groups/moto….

https://www.cwst1.pl
https://www.facebook.com/Rekonstrukcj
https://www.facebook.com/cws.rekonstr

Subskrypcja:
http://www.youtube.com/user/ckdzpc?su
————————————————————————-
Źródła:
https://www.youtube.com/watch?v=cBgzABCFmyQ
https://www.youtube.com/watch?v=G2NGAHjPbNU

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

33 thoughts on “Jak działa WSKAŹNIK PALIWA ? || "Szybko! Jak to działa?" #4

 1. Od jakiegoś czasu wskaźnik pozionu paliwa w mercedes sprinter 513 CDI po zatankowaniu do pełna pokazuje 50% ponad normą a po wyłączeniu silnika wskazówka zatrzymuje się na połowie, co robić ?

 2. Banały, a nie ogarnięcie tematu, gdyż wiele samochodów francuskich inaczej liczy ile zostało paliwa: nie na podstawie tego ile faktycznie jest w baku, tylko być może na podstawie wyliczeń z tego jak długo i intensywnie pracuje silnik. Stwarza to problem gdy mamy instalację LPG, bo jadąc na gazie wskaźnik benzyny pokazuje ciągle że ubywa benzyny, a tak naprawdę nie ubywa. Dlaczego o tym w odcinku nie wspomniałeś? Nędza.

 3. Dlaczego wieje zimny wiatr przy zakręcie 90 stopni chociaż jest włączony ciepły nadmuch powietrza, spotkałem się z ta anomalią już w trzecim samochodzie 🙂

 4. Warto dodać, że wyświetlenie rezerwy w obecnych samochodach nie jest od ilości paliwa, a od jego zużycia. Nawet już pełnoletnie Mondeo mk3 informuje o rezerwie zależnie od sposobu jazdy. Wyznaczając ja na ok 70km. Drugi sygnał podwójny jest przy 40km i trzeci poniżej 20km.
  Jadac spokojnie 5L/100 rezerwa dopiero zaswieci się mając ok 4L w zbiorniku, jak poszalejemy i podskoczy spalanie do 8L/100 już przy 6-7L da o sobie znać.

 5. W moim Gacu* ten wskaźnik jest jakiś taki… dziwny. Po zatankowaniu wskazówka unosi się dopiero po włączeniu zapłonu, jednak po wyłączeniu zapłonu pozostaje ona w ostatniej pozycji przez długi czas, liczony nawet w dniach. WTF?
  ~~~~~
  *Hyundai Getz

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!