Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Jak łatwo wyregulować linki skrzyni biegów?Źle pracująca skrzynia biegów, wyskakujące lub haczące biegi nie muszą być zwiastunem poważnych napraw, często wystarczy przeprowadzić regulację linek skrzyni biegów, co prezentujemy w tym filmie.

#skrzynia #biegów #regulacja

————–
Patronite: https://patronite.pl/povagowani

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

30 thoughts on “Jak łatwo wyregulować linki skrzyni biegów?

  1. Super film i instruktaż, a Powidz mi Pan, jak biegi ciężko wchodzą, lub ciężko wybić z jedynki, to też to wystarczy wyregulować? Zaraz pójdę i spróbuję u siebie.

  2. Mam pytanie. Czy to naturalna blokada drążka skrzyni biegów na wyłączonym silniku a w momencie odpalenia silnika coś jak by puściło mechanizm blokujący i działa jak się należy. Na wyłączonym silniku za cholere biegu nie wrzucę. Czy to normalne?
    Dziękuję za pomoc

  3. oglądam któryś z kolei poradnik, jak wyregulować linki od wybieraka, ale po robocie nikt nie prezentuje efektów przy włączonym silniku czy w trakcie jazdy:(

  4. Witam panie miales pan kiedys problem z biegami w e46? Rano wstaje odpalam auto i nie moge zapiąć zadnego biegu,na swiatlach nie koge zapiąć jedynki ani dwojki a gdy uda sie zapiac 3 to tamte pozostale rowniez,gdy auto sie rozgrzeje tego problemu nie ma,o chuj chodzi? Olej w skrzyni wymieniony i nic Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!