Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Jak naprawić oponę – zestaw naprawczy w sprayu, uszczelniacz w sprayu, koło zapasowe w sprayu K2Dzisiaj pokażę Ci jak naprawić przebitą oponę przy pomocy zestawu naprawczego w sprayu. Dowiesz się: – Jak naprawić …

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

34 thoughts on “Jak naprawić oponę – zestaw naprawczy w sprayu, uszczelniacz w sprayu, koło zapasowe w sprayu K2

  1. Zawsze bałem się kupować tych wszystkich specyfików, ponieważ wulkanizator chciał majątek na wyskrobanie pianki z opony. W tym przypadku użycie tego środka może okazać się zbawienne, gdy podczas podróży przebijamy dwa koła na raz. Świetne !

  2. Czy można dopompować koło na najbliższej stacji po użyciu tego preparatu? Oczywiście po przejechaniu wymaganych 5 km z odpowiednią prędkością.

  3. U mnie zadziałało przy oponie 185/55R15 (wbity wkręt, nie usuwałem go). Dojechałem spokojnie do warsztatu, z wymyciem pianki z wnętrza opony też nie było problemu. Polecam.

  4. Nie polecam. Kupiłem, zaaplikowałem, ale i tak opona nadawała się na śmietnik ze względu na syf w oponie po wstrzyknięciu pianki. „bezpieczne dla opony” K2 weźcie się za porządniejsze produkty i testy. Stwierdzam, że produkt nie działa i wystawiam bardzo mocne 1/10. Nie polecam, nie kupujcie Tego. Ja mam już nauczkę na przyszłość, albo dojazdówka albo wozić zapasówkę i wymienić nawet o 2 rozmiary na mniejsze.

  5. Rozmawiałem z wulkanizatorem odn wszelkich zestawów naprawczych w sprayu i mi powiedział, że opona po takich specyfikach praktycznie nadaje się na śmietnik. Ile w tym prawdy nie wiem… Sądzę, że po prostu nie chce im się czyścić z tej gumy wnętrza gumy

  6. A jaka jest później prędkość maksymalna ? Po odpowiednim przejechaniu wspomnianego w filmie dystansu. Czy będę mógł kontynuować podróż z prędkością 180km/h na autostradzie ?

  7. Moim zdaniem specyfik fajny jako DODATEK do posiadanego koła zapasowego ale fakt faktem zapas trzeba mieć ze sobą. Gdyby dziura była większa to żadna pianka nie pomoże. Spray sprawdzi się przy małej dziurce i powoli uciekającym powietrzu. Wtedy faktycznie łatwiej go użyć niż bawić się ze zmianą koła. Jja mam takie szczęście że najechałem na wystającą na 1cm kratkę ściekową i rozerwałem bok opony – dziura taka że można rękę włożyć 🙂 To samo przy wjechaniu w głęboką dziurę. Wtedy bez zapasu zostaje laweta…

  8. Fajnie że pokazaliście jak to wygląda po zdjęciu opony bo obawiałem się że gorzej. A jak ten środek sprawdzi się w motocyklu bo tam już całkiem nie mam możliwości wozić zapasu a ciężko czasem w trasie znaleźć wulkanizatora który to ogarnie??

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!