Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

LED vs Bi-Xenon – praktyczne porównanieNasza strona – http://www.autocentrum.pl/
Pytaliście w komentarzach czy warto dopłacać za LEDy, więc ruszyliśmy w noc, aby porównać dla Was światła Leona z LEDami oraz Tiguana z Bi-Xenonami. Nie mamy aparatury pomiarowej, więc oceniamy na oko – bo w końcu na tym właśnie nam, kierowcom zależy – aby na oko było dobrze 🙂

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

23 thoughts on “LED vs Bi-Xenon – praktyczne porównanie

  1. Porównywanie żarówek w 2 różnych autach o różnych kloszach itd. to jak mierzenie penisa z kręgosłupem 😉 pokażcie jak świeci ksenon który ma soczewkę i pokażcie jak świeci LED z soczewka wtedy porównanie będzie miało sens 😉 pzdr

  2. Wszystko ładnie pięknie brałem pod uwagę ta recenzję. Obecnie posiadam Leona ze światłami led i uważam że test powinien odbyć się ponownie gdyż światła drogowe (długie) wlacza się tz pełną mocą od siebie migając do siebie one tylko delikatnie się unoszą świecąc taka sama mocą co mijania.
    Czekam na rewanż pozdrawiam.

  3. Test bezwartościowy. 1 dwa różne reflektory, 2 rózna temperatura barwna świateł ( może experci nie wiedzą ale xenony mozna mieć o różnej temperaturze) 3. kamera nie miala zablokowanej ekspozycji przez co dostosowywała sie do warunków.. Bez sensu.

  4. słaby test
    Tiguan z bi xenon co są jedne z najlepszych a w Seatcie wiadomo rze lampy LED są kiepskie I nie warto było tego porównywać lepiej zróbcie wtedy test matrix led od audi a4 i bi xenon od Volkswagena passat

  5. barwa światła – element zupełnie kosmetyczny. Światło ma sprawiać, żeby było wszystko dobrze widać na drodze, co mnie obchodzi czy w kolorze białym czy różowym?

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!