Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Lexus RX300 – Wasze auta – Test #36 – Tomek===✅ Link aktualny w 2022✅===
https://mubi.pl/zachar – tu wydasz mniej na ubezpieczenie!
Po zakupie otrzymasz 150 zł cashback

↓↓ Więcej Informacji ↓↓
W najnowszym odcinku głównymi bohaterami będą Tomek oraz jego Lexus RX300.

Też chcesz nakręcić swój film? – https://www.youtube.com/watch?v=U9Oi6NiG7vw

Subskrybuj kanał Zachar OFF, jeśli nie chcesz niczego przegapić! – http://www.youtube.com/user/ZacharOFFpl?sub_confirmation=1

Facebook – https://www.facebook.com/zacharoffpl
Instagram – https://instagram.com/zachar_off/

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

36 thoughts on “Lexus RX300 – Wasze auta – Test #36 – Tomek

  1. Nie rozumiem dlaczego zdecydowana większość posiadaczy samochodu z automatyczną klimatyzacją nie używa trybu AUTO do którego została ona stworzona. A potem narzekają, że klima działa im nie tak jak chcą. A to wieje po nogach, a to wieje po twarzy, a to za gorąco, a to mrozi jak na Syberii. Ja w każdym aucie gdzie miałem tego typu klimę miałem tryb AUTO włączony przez cały rok i tylko sterowałem temperaturą w niewielkim zakresie i zawsze byłem zadowolony z działania, nie ważne czy to Audi, Skoda, Seat, Mazda VW czy Renault.

  2. Fajny samochód, ja osobiście wolę starsze samochody jak ten Lexus ale dobrze wyposażone i wykonane, niż nowsze ale ubożej wyposażone. No, ale coś za coś. Moim zdaniem wiek tutaj różnicy nie robi, bo samochód generalnie jest wyposażony jak auta współczesne, a komfortem jazdy pewnie w niczym nie ustępuje. No i w dobrych pieniądzach. 🙂

  3. Mam trzy pytania do pana Tomasza:
    1.Jak kierowcy radzili sobie w nowych i radzą w używanych Lexusach RX z parkowaniem bez czujników parkowania i kamery cofania?
    2.Jak kierowcy radzili sobie w nowych i radzą w używanych Lexusach RX z jazdą bez systemów jak asystent martwego punktu i asystent utrzymania pasa?
    3.Jak kierowcy radzili sobie w nowych i radzą w używanych Lexusach RX z dotarciem do celu bez systemu nawigacji satelitarnej?

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!