Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Limitowana Toyota Camry podbiła serce Roberta! #Zawodowi_HandlarzeWięcej: https://www.youtube.com/hashtag/zawodowi_handlarze
Oglądaj we wtorek o 22:20 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/zawodowi-handlarze-odcinki,5121/odcinek-1,S12E01,243109
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/c/TVNTurbo?sub_confirmation=1
Kulisy pracy w branży sprzedaży aut używanych fascynują wielu ludzi. Niektórzy twierdzą, że komisy należy omijać szerokim łukiem.
#tvnturbo #motoryzacja #zawodowihandlarze

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

24 thoughts on “Limitowana Toyota Camry podbiła serce Roberta! #Zawodowi_Handlarze

  1. Tylko tamte 26tys USD to jak dzisiejsze 52😉 kiedyś miałem Lexusa IS200 rzędowe 6cyl 2.0 w 5biegowym automacie – genialne auto i tam faktura zakupu z 1999r była na 23tys funtów w tamtym okresie to była kupa kasy uwzględniając inflację CPI która kłamie na korzyść luzujacego ilość waluty to dzisiaj ponad 43tys funtów. Cena 60tys sporo ale sądzę że w okolicach 50 tys zł kupiłbym.

  2. Poczekajcie chwilkę…najpierw mówi o Japońskiej klasie S gdzie maksymalnie jest to odpowiednik klasy E. Ale ok, nie ważne. Potem mówią że silnik 2.2l a z tyłu jest znaczek V6 czyli 3.0l
    Co wy panowie robicie? Content pod reklamy czy program motoryzacyjny dla entuzjastów? Bo ja już dawno nie spotkałem się z taką sprzecznością danych…wtf

  3. Piekne auto, stara solidna motoryzacja 👍👍👍👍👍👍🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂
    Kolejny ciekawy i interesujący odcinek 👍😉😀😉🙂🙂😀😀🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂😀😀

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!