Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Najstarsza Warszawa KARETKA – Czy znajdziemy inne zabytki nad morzem? // Muzeum SKARB NARODU#MuzeumSKARBNARODU

00:00 Część pierwsza – Warszawa KARETKA
22:15 Część druga – Idziemy na plażę

Oglądajcie, Subskrybujcie nasz kanał, zostawcie komentarz, i kliknijcie Dzwoneczek, żeby otrzymywać powiadomienia o kolejnych filmach.

Nasz Patronite:
https://patronite.pl/MuzeumSkarbNarodu

Bluzy, koszulki #GRAT, wlepy #GratyDająRadę w naszym sklepie on-line: https://sklep.muzeumskarbnarodu.pl/
Zajrzyjcie koniecznie!

* * *

Muzeum SKARB NARODU
Miejsce dla miłośników klasycznej motoryzacji.

https://muzeumskarbnarodu.pl/

FB | INSTAGRAM – @skarb.narodu
#MuzeumSKARBNARODU #skarbnarodu

* * *

Produkcja: Minimalna Produkcja;
Kamera: Artur Perzanowski;
Montaż: Michał Olszak Allshack;

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

43 thoughts on “Najstarsza Warszawa KARETKA – Czy znajdziemy inne zabytki nad morzem? // Muzeum SKARB NARODU

  1. Rządy niemieckie , robią wszystko by do roku 2035 znikły wszystkie pojazdy spalinowe , szkoda pracy i zawodu by o coś dbać jak i inwestować czas i pieniądze !!! To koniec motoryzacji przez władze unijne !!!

  2. Witam. Mój tata też jeździł sanitarką 25 lat. Pamiętam te czasy kiedy jeździłem z nim w trasy ,,na transport,, do kilku miast . Z Kolumny Transportu Sanitarnego odszedł na emeryturę pod koniec lat 70tych. Zawsze mówił,że najbardziej lubił jeździć ,,Warszawą,,. Nie lubił ,,Nysy,, i krótko jeździł fiatem. Posiadam dwa zdjęcia z tamtych lat. Pozdrawiam.🙂

  3. Warszawa Karetka robi ogromne wrażenie – nawet nie zdawałem sobie sprawy jak jest piękna. Szacunek dla Pana Piotra za wkład pracy w to auto.
    Robert…leżałeś już w prawie wszystkich karetkach jakie produkowali w Polsce, można pozazdrościć 🤣🤣

  4. Piękna i rzadka Warszawa. Czy ten Polonez przejściówka to nie jest Polonez 2000 ? W Stegnie byliśmy na ostatnich wakacjach w 2019 ale nic tam nie było . Natomiast są tam a przynajmniej były : bardzo zgraciały zielony Fiat 126el na sprzedaż z odwrotnie zamontowanymi lampami , na jednej posesji porzucony / nie jeżdżący UAZ bochenek , na działkach kolorowa skorupa 126p ST , WOPR ma / miał Żuka i chyba UAZa 469B oraz przerobionego Jeepa Wranglera z lat 80, gdzieś tam były Stary 200/1142 i jakieś Jelcze oraz Ursusy i Łada Niwa z lat 90 , jako reklama była przyczepka na tablicach rejestracyjnych z NRD i kołami z Wartburga 353 , były jakieś ciekawe campery ale już nie pamiętam no i na turystycznym taxi jeździły dwa remontowane FSO 125p oraz mocno poprzerabiana różowa Nysa 522 i pojawialisię też turyści w innych klasykach nawet na niemieckich tablicach rejestracyjnych , były 126p i Polonezy Caro Plus oraz biały FSO 125p na czarnych numerach rejestracyjnych z przyczepą kempingową , natomiast przy wjeździe do Stegny jeszcze na wsi za rondem z daleka stały na parkingu kilka lat jakieś auta chyba między innymi Tatra 148 , chyba jakaś Łada, 125p i 126p oraz Polonez i chyba Trabant oraz Wartburg i Syrena wraz z Żukiem i Nysą ale niewiadomo czy jeszcze stoją a dalej na wsi wypychają przed gospodarstwo koło szosy błękitnego Tarpana 233 i z niego handlują miodem i to tyle co pamiętam.

  5. Panie Robercie, depresja to poważna choroba psychiczna, która wykańcza i zabija tych, co słabsi psychicznie. Proszę nie żartować sobie z tego – chyba wszyscy nie wiecie co faktycznie znaczy słowo "depresja"… ja jestem chory na to, więc z przykrością stwierdzam, że wiem o co w tej chorobie chodzi. Z chorób śmiertelnie niebezpiecznych nawet komicy nie robią żartów. Okej, zrobienie karetki to wyzwanie. Ale to nic w porównaniu z wyzwaniem jakim jest życie z depresją i myślami samobójczymi

  6. myslałem że to będzie m20 garbata jako karetka bo w nadwoziu fastback były karetki fso warszawy bardzo ciasne, are 1 egzemplarz na świecie no to bezcenne auto, i nikomu nie ma co sprzedawać

  7. Złomowiec Kościerzyna. Dwa stary strażki 244 chyba, identyczne zdeżki jak ten z filmu. napęd na dwie osie, i Jelcz stoją Trzy auta. !!!! RATUJCIE !!! dzisiaj byłem. z zabudowami , jlcz jeszcze ma taką rurę dziwną na pace do wylania wody.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!