Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Naprawa auta za PÓŁ MILIONA *LEXUS LC500 – TopCar Import z USA!Cześć! 😊

Nie zwalniamy tempa i prezentujemy Wam naprawę wykonaną na nietuzinkowym Coupe od Lexusa, mianowicie na Lexusie LC500. Moc, komfort i kosmiczny wygląd. Pod maską 5.0L V8 oferujące 467KM, trzymając się dużych liczb warto zaznaczyć ze oszczędność klienta w tym przypadku również sięgnęła gwiazd mianowicie LC500 wyszedł 50% (250 000zł) !!! taniej niż aktualnie dostępne egzemplarze z tego roku na miejscu!!!😎

Zapraszamy! 😊

Chcesz zostać właścicielem podobnego auta? 😎

Skontaktuj się z nami!

💻https://www.facebook.com/USATopCar​​​
💻https://www.facebook.com/TopCarSlask​​​

📱Bądź zadzwoń📱

720 951 264 – Marcin K.
668 433 560 – Kamil
501 331 349 – Darek
605 208 558 – Marcin G.
791 388 924 – Michał

#topcar #importzusa #importusa #autotransport #trasport #transportaut #autazusa #amg #lexus #lc500

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

9 thoughts on “Naprawa auta za PÓŁ MILIONA *LEXUS LC500 – TopCar Import z USA!

  1. Jak dla mnie ten lexus jest mega brzydki, szczególnie przednie oraz tylne lampy ogólnie jakieś takie nie foremne,i mówię to jako wielki fan marki. Zero wrażenia robi ten samochód z zewnątrz oraz wewnątrz,a linia nadwozia jest okropna…

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!