Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

naprawa lamp do samochodów Toyota Yaris Avensis Auris tel 739020099Dostaje od WAS coraz częściej informacje typu : Mam ten sam problem,.nie świecą paski LED górne po lewej i prawej stronie, dodatkowo z jednej strony dolny również słabo świeci. Generalnie jak policzyłem autem zrobilem mniej więcej 5 tys godzin, przebieg ponad 70 tys, to jest dramat,….
Od razu powiem, że nie musisz wymieniać lamp na nowe. Każda można naprawić.
Cena nowych lamp powala na kolana a lampy używane najczęściej są z podobnym problemem. Rozsądne zatem jest regenerowanie i naprawa starych lamp.
Koszt naprawy mieści się w 400 zł za 1 lampę. Można przyjechać autem po umówieniu terminu do warsztatu w #poznan #szamotuly lub #ostroróg
E-mail motolampy@gmail.com

Usługi wykonujemy również wysyłkowo
Wystarczy lampy spakować i wraz z adresem zwrotnym i nr telefonu wysłać do
Serwis Lamp Samochodowych
Ul Nowa 33
64-560 Ostroróg
Tel 739020099
Biorac pod uwage czas przesylek paczka wróci w ciagu 7-10 dni
Szukasz zregenerowanych lamp do swojego samochodu sprawdź na
www.autolampy.bazarek.pl

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

2 thoughts on “naprawa lamp do samochodów Toyota Yaris Avensis Auris tel 739020099

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!