Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Opowieści garażowe Lexux GS450h #lexus #hybrid #tpms #toyotaDzięki za obejrzenie filmu.

Zapraszam na mój kanał YT : Grzesiek AUTOLAB
https://www.youtube.com/channel/UC3-tz1BRzHJ3thUl54sepsQ

Zapraszam do mojej grupy FB : AUTOLAB
https://www.facebook.com/groups/1977934212507015/

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

3 thoughts on “Opowieści garażowe Lexux GS450h #lexus #hybrid #tpms #toyota

  1. Dodam jeszcze że na samych bateriach da się przejechać spokojnie 7 km do prędkosci 50km/h . A cały czas pokazuje naładowanie bateri od koloru niebieskiego do koloru zielonego co oznacza 90% naładowania. Wszystko zalezy od pogody i temperatury na zewnątrz. Bo dmuchawy które chłodzą baterie są zasilane bateriami hybrydowaymi.
    Tak tam są dmuchawy i jak ktoś usłyszy dziwny szum z tyłu na podszybiu to własnie dmuchawa ciągnie powietrze z kabiny

  2. Co do czujnika akumulatora do jest w budowany na wierzchu akumulatora .
    I taki akumulator jest drogi w uj.
    Dla tego ludzie odrywają cały czujnik i przyklejają go do nowego akumulatora..
    Co do tego jak się jeździ nie wiele aut osobowych 2tonowych damu rade ze świateł bo on ma 5.8sekundy od 0-100.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!