Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Renault Laguna 2 – Czyszczenie lasera w fabrycznym radiu Tuner List[WITH ENGLISH SUBTITLES] Pozbycie się problemów z czytaniem płyt, przełączaniem piosenek i irytującym komunikatem „CD ERR” w bardzo prosty sposób. Metoda ma zastosowanie także dla Clio II, Megane i innych modeli w których wykorzystywany jest ten odtwarzacz.

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

27 thoughts on “Renault Laguna 2 – Czyszczenie lasera w fabrycznym radiu Tuner List

  1. Hi. Thank you, very nice video. Unfortunately I don't understand your language. Could you tell me in English what to check? I already clean the optical cell but the message CD error is still there. The CD turns few seconds then it is ejected. Thank you

  2. To ja zapytam inaczej, u mnie płyta kręci, działa utwory lecą ale po chwili wyświetla się ERR CD nie da się przełączyć utworu ani ściszyć lub podgłośnić. Dodatkowo jak włączam zimne auto rano, w sensie wkładam kartę do czytnika od radia wydobywa się brzęczenie do czasu odpalenia. CABASSE Tuner List

  3. Mam takie pytanie przy okazji – widzę tu na filmie, że podświetlenie zegarów jest doskonałe widoczne w ciągu dnia. U mnie niestety nie, widać je dopiero gdy się robi ciemno, a i wtedy jest bardzo blade. Sprawdziłem omomierzem ściemniacz i działa prawidłowo. Co jeszcze może być przyczyną?

  4. Witam. Dobry poradnik. Mam pytanie dotyczące radia w moim aucie, mianowicie u mnie błąd nie wyskakuje ale jeżeli włożę płytę to po chwili ja wysuwa i tak w kółko. Na początku myślałem, że to też zabrudzony laser jednak gdy go wczoraj wyczyściłem to efektu wgl nie było… :/ Nie wie ktoś co może być problemem? Auto to nissan almera radio oryginalne.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!