Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Rozebranie osłony zapięcie pasaRozebranie zapięcia pasa bezpieczeństwa w Mondeo w celu naprawy styku kontroli zapięcia pasów

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

16 thoughts on “Rozebranie osłony zapięcie pasa

  1. Super. Pękł mi kawałek obudowy wpadł do środka i nie działał mechanizm. Już nie Alek zamawiać nowe bo myślałem że nierozbieralne tak żeby nie połamać.. już naprawione i sklejone 🙂

  2. Da się to rozebrać bez łamania zatrzasków? Kupiłem taką podwójną zapinke od tylnej kanapy bo zależy mi tylko na plastikowej osłonce jednak kiedy rozebralem jedną z nich to polamalem zatrzaski i teraz nie wiem czy zaryzykować i zabierać się za drugą

  3. Pytanko mam bo nie znam sie … Gdzie są te styki które wykrywają że pas został zapięty? By je wyczyścić bo piszczy mi na każdym zakręcie wyrtepie… Mogl by Pan zrobic odcinek jak czyścić i co czyścić konstrukcja wydaje się prosta ale dla laika…nawet czyszczenie moze byc problematyczne

  4. Dzięki.A już mialem kupić nowy zamek. (koszt 180 pln) bo mi świeci na czerwono i bez przerwy słychać sygnał dźwiekowy.Szlag człowieka idzie trafić.A jechałem tak od samej Florencji.Szkoda tylko,że w moim przypadku trzeba odkręcić siedzenie a to z kolei przykręcone jest za pomocą tajemnych śrub,do których klucze mają (albo i nie) w warsztatach VAG.
    Nie mniej poradzę sobie.Dzieki raz jeszcze…

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!