Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Sprawdziliśmy czy elektryki też potrafią pływać! #AutomaniakOglądaj „Automaniak” w niedzielę o godz. 13:15 w TVN Turbo oraz Player.pl:
https://player.pl/playerplus/programy-online/automaniak-odcinki,139/odcinek-3,S25E03,232331
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/c/TVNTurbo?sub_confirmation=1
Najstarszy i cieszący się niesłabnącą popularnością program motoryzacyjny TVN Turbo!

#tvnturbo #motoryzacja #automaniak

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

49 thoughts on “Sprawdziliśmy czy elektryki też potrafią pływać! #Automaniak

  1. Ja kiedyś Kia Ceed III przez rzekę przejeżdzałem, która utworzyła się po burzy, z 35cm wody było, zgubiłem rejestrację i zawinęła mi się osłona silnika. Fala wody wdarła się na maskę podczas przejazdu.

  2. Podwyższone kombi dobrze że takie testy są to chociaż wiadomo będzie że deszcz im nie straszny. Jak ja bym go wziął naprawdę w teren na gospodarstwo to by padł po 2 dniach

  3. Sluzbowa corolla hybrid najnowsza wjechałem w kałuże rozpędzony taka w zaglebionej ulicy jak ulewy były ,wody było tyle że aż na maskę wchodziła przez jakieś 8 sekund aż tylna osłonę zbiornika paliwo wyrwało ale nic się nie stało z układem hybrydowym

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!