Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Toyota Avensis 2.0 Naprawa wskaznika temperatury

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

2 thoughts on “Toyota Avensis 2.0 Naprawa wskaznika temperatury

  1. Witam, skoro tu jestem to się wypowiem. Problem tkwi w planszy na której są nadrukowane zegary, mianowicie po pewnym czasie plansza się zaczyna deformować. Wygina się i odchodzi do góry napierając na wskazówkę temperatury silnika oraz poziomu paliwa. Wystarczy rozebrać zegary, odkręcamy dwie śruby trzymające obudowę zegarów następnie trzy śruby trzymające zegary i gotowe. Teraz odpinamy kable, są one zabezpieczone taką szybkozłączką która trzeba nacisnąć na górze i ściągnąć taką kwadratową ramkę coś w rodzaju przepustnicy w samolocie.
    Teraz zdejmujemy przednią szybę jest ona na zatrzaski (chyba bo już nie pamietam) i mamy na wierzchu wskazówki… bierzemy widelec i kawałek papiery. Widelec wsadzamy pod wskazówkę a papier między widelec a zegary aby nam nie porysował nić i delikatnie wyciagamy wskazówkę do góry, dzięki temu nie będzie się juz opierać o plansze i gotowe 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!