Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Toyota Corolla wymiana Wannypo uderzeniu w tył uszkodzona wanna i pas tylny
decyzją rzeczoznawcy i ubezpieczalni wymieniamy wszystko na nowe oryginalne elementy wg technologii

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

21 thoughts on “Toyota Corolla wymiana Wanny

  1. O kurde, jak takie rzeczy ogarniasz to mogłem podbić do Ciebie na wymianę podłogi z ośki na haldexa w Toledo 1M. Tylko pewnie z parę klocków by mnie to wyszło 😀

  2. I szkody całkowitej nie zrobili? Na oryginałach pozwolili zrobić? Co to za ubezpieczyciel taki szczodry i dobry. Ja w AC miałem warsztat serwis aso, części oryginalne, to pan z ubezpieczenia powiedział, że chyba sobie żartuję i że mogę dobrać części po zamienniku (reflektory, zderzaki, pas przedni, nadkola, itd. – cały przód po uderzeniu w sarnę) ewentualnie kupić na Allegro pod kolor. A niech będzie, ubezpieczyciel to Generali.

  3. Ciekawe czy klient się zgodził na udostepnienie swojego aut do nagrań¿? Ps jak już miałeś dojście to mogłeś pozgrzewać dwustronnie (chociaż częściowo) bo takie zgrzewanie paluchem to ch…j nie zgrzew

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!