Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Toyota taka zachłanna czy właściciel posiadając niezawodne auto zapomniał o jakichkolwiek serwisach?

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

24 thoughts on “Toyota taka zachłanna czy właściciel posiadając niezawodne auto zapomniał o jakichkolwiek serwisach?

  1. mam taka z 2006r, nie wiem czy pancerna. Silnik chodzi ale przez 10lat jak ja mam to wymieniłem już chyba wszystko. Alternator, sprzęgło, akumulator, amortyzatory, wal napędowy, sonda lambda. Teraz mnie czkają siłowniki klap z tylu i zaciski hamulcowe. Wiec rożnie to bywa z toyotami.

  2. Panie, przecież w tych nowych silnikach to nic nie trzeba wymieniać… , nawet świec 😉 Denso świece takie dobre, od nowości wytrzymały.
    Raczej wydmuchało tą elektrodę na zewnątrz, tym bardziej że nie było na tym cylindrze spalania. Może mógłbyś cerknać do cylindra kamerą.
    Kiedyś wpadło mi gniazdo zaworowe do cylindra, ale to był dwa zawory na cylinder 1.9L, stary Ford Focus. Przechonowałem cylinder, bo rys raczej nie było i założyłem nowe pierścienie i głowicę po założeniu nowego gniazda. Wszystko było OK.

  3. Hi Marwel. Mam pytanie jak bardzo ważna jest masa przeciwwibracyjna półosi, nic się nie dzieje ale mam obluzowaną, nie wiem czy ja usunąć i nie chcę zaszkodzić. Dzięki.

  4. No co tu dużo pisać właściciel szuszfol jak widać ..ja co sezon sprawdzam świece itp co tydz kukne pod maskę i sprawdzam podstawowe rzeczy …jak dbasz tak jeździsz a później taki szuszfol jeszcze będzie miał pretensje że za co tyle zapłacił bo przez 5 lat nie podnosił maski ,😎😉💩💩

  5. Mi tak sie stało w corsie. Wymienialem świece dla pani. A ta elektroda wpadła pod zawór i kompresi na jednym.nie bylo. Naprawilem na swój koszt bo co kobiecie powiesz. Jak ona pytala 10 razy ile swiece kosztują.

  6. a świece co 60 kkm wymienia się chyba że jakies irydowe to nieco dłużej . kolega z pracy walczył z przerywajacym silnikiem 1.6 w tej pokrace quashai . się zapytałem : a świece ile lat mają ? miały tyle lat że elektrody centralnej to z lupą szukać .

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!