Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

TOYOTA YARIS II – miejskie japońskie jajko | Test OTOMOTO TVToyota Yaris czyli tani, niezawodny samochód idealny do miasta. Czy ma jakieś wady? Na co zwrócić uwagę podczas zakupu. Zapraszamy na film, w którym dowiecie się wszystkiego co najważniejsze o tym modelu.

00:00 Wstęp
00:25 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
01:27 Wnętrze i wyposażenie
05:18 Bagażnik
06:35 Wrażenia z jazdy
07:32 Przyspieszenie i test elastyczności
08:38 Ceny
08:48 Test wygłuszenia wnętrza
09:13 Gama silnikowa i polecane jednostki
11:16 Awaryjność
11:28 Koszty serwisowania
11:41 Test spalania
11:53 Podsumowanie testu

☑️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych.

Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie subskrybować kanału aby nie przegapić kolejnych filmów!

☑️ Profil na FB: http://bit.ly/facebook_otomoto

☑️ Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto

☑️ Znajdź Toyota Yaris II wchodząc na OTOMOTO:
http://bit.ly/otomoto_toyota_yaris

☑️Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz części:
http://bit.ly/otomoto_czesci

☑️W tym odcinku testujemy Toyota Yaris II z rocznika 2007 z silnikiem 1.0 o mocy 69 KM.

Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#toyotayaris #aaaauto #otomoto @OTOMOTO TV

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!