Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Usuwanie korozji z błotnika/malowaniePokazuję jak usunąć korozję oraz wypełnić ubytek i pomalować by to się kupy trzymało.
UWAGA! Pokazuję jak to zrobić najtańszym kosztem, klient zażyczył sobie takiej naprawy na chwilę.

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

45 thoughts on “Usuwanie korozji z błotnika/malowanie

  1. cześć , filmik stary , ale mam zamiar zrobić małe reperaturki w moim starym złomku, problem jest , ponieważ do zrobienia tylne nadkole, chcę to potem pomalować sprayem w kolorze pod dobrany kolor, na koniec dać lakier ( Te malowanie to miejscowo, nie cały element) , warta czegokolwiek taka robota czy będzie widać ? dodam , że nie jest to nowe porsche i chodzi o to by rdza nie brała

  2. " klient zażyczył sobie takiej naprawy na chwilę" A przy sprzedaży – Panie lakier igła, żadnych poprawek 😀
    A za filmik wielkie dzięki – może w końcu odważę się w swoim coś ruszyć :).

  3. Usuwanie korozji z błotnika Audi . To jakiś żart czy wadliwy egzemplarz ? Audi A6 – auto klasy średniej , w zależności od wersji silnikowej i wyposażeniowej drogie w utrzymaniu , dla wybranych . Miałem 80 b3 i po wypadku nie chciała rdzewieć . A to . . . . . k. . . a wstyd.

  4. Jako garazowy "malarz akrobata" nie rqz wpadam na ten filmik w celu sprawdzenia jak ustawic pistolet. Zdarza mi sie malowac 2 czy 3 razy do roku i pamiec zawodzi a filmik stary a robi robote za kazdym razem 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!