Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Wszystkie znaki wskazywały na złe serwisowanie BMW! #Naprawy_nie_do_naprawyWięcej: https://www.youtube.com/hashtag/naprawy_nie_do_naprawy
Oglądaj w niedziele o 10:00 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/naprawy-nie-do-naprawy-odcinki,37341/odcinek-1,S02E01,244435
Kiedy psuje Ci się auto i w warsztacie słyszysz – „nic z tym nie zrobimy”, „to usterka nie do naprawienia”, pomocną dłoń wyciąga Adam Klimek. Najbardziej znany mechanik w Polsce wraca z drugim sezonem programu „Naprawy nie do naprawy”, w którym stara się znaleźć rozwiązania w nawet najbardziej problematycznych przypadkach.
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/c/TVNTurbo?sub_confirmation=1
#tvnturbo #adamklimek #naprawy

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

41 thoughts on “Wszystkie znaki wskazywały na złe serwisowanie BMW! #Naprawy_nie_do_naprawy

  1. To są właśnie wymiany Long Life 😂😂😂Mój mechanik kiedyś coś mi robił w aucie i trzeba było odłaczyć akumulator. Niestety nie miałem kody do radia. Jadę na serwis napije się kawy i pooglądam nowe bryczki. Jakie było moje zdziwienie kiedy gość przyszedł i mówi,, serwisant nie może wyciągnąć radia'' ja w domu z żoną 4 pilnikami to zrobiłem w ok 2 minuty. Pojechałem drugi raz już z wyciągniętym radiem zrobili I kasy nie wzięli i KOD do radia dali lecz wrażenie niesmaku pozostaje.

  2. No tak Adam siedzi reszta pracuje czyli standardowo, proszę TVN Turbo że by pokazało jak Adam pracuje na prawdę a nie tylko teoria i teoria, nie stety u Dudy jest odwrotnie! On pracuje i teorie przekazuje.

  3. Tak jak kocham BMW tak cała seria F to bubel zaprogramowany żeby się rozleciał po 200 tys! Niektóre silniki maja problem dobić do 100 tys znam rekordzistę w F1 4.4 V8 gdzie nie dojechał do pierwszej serwisowej wymiany oleju bo się zatarł przy przebiegu 38 900 komputer pokazywał prawidłowy stan oleju a silnik był suchy…miarki tam nie ma bo to za duży koszt przy produkcji 🙂
    Tak się właśnie dzieje jak księgowi projektują samochody

  4. Pytanie: czy jak ASO nie potrafi naprawić problemu z przednią osią a pojadę prywatnie do warsztatu i mi to naprawia. To czy mogę obciążyć tym ASO? Samochód jeszcze 3 lata na gwarancji

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!