Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Wymiana płynu hamulcowego – banalnie proste i bardzo ważna Vlog #7 jak zacząć przygode z mechanikąWymiana płynu hamulcowego często lekceważymy to a ma to wpływ na nasze bezpieczeństwo i życie podczas jazdy …

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

24 thoughts on “Wymiana płynu hamulcowego – banalnie proste i bardzo ważna Vlog #7 jak zacząć przygode z mechaniką

 1. "Kobyłki, kobyłki, i jeszcze raz kobyłki !" Święte słowa !
  2 tygodnie temu zginął kuzyn mojego kolegi 🙁 Samochód spadł z lewarka…
  Ja wczoraj mając samochód na 3 kobyłkach, też o mało nie ucierpiałem…
  Napinałem wahacz w VW t4, lewarkiem. Nie zauważyłem kiedy zaczął mi się podnosić samochód.
  Chwila nieuwagi, i może dojść do tragedii.

 2. Dziś po raz drugi w życiu odpowietrzałem hamulce. Zrobiłem to w pojedynkę. Płyn mi wyciekł prawie do zera, bo trzasnął tłoczek w tylnym kole. Wystarczyło zająć się tylko jednym kołem , tym z uszkodzonym hamulcem. W 3 pozostałych miedzianych przewodach płyn przecież został. Po prostu lekko poluzowałem odpowietrznik, cisnąłem nogą na pedał przez kilka minut przy odpalonym silniku, dolewałem płynu do zbiorniczka, żeby rozszedł się po instalacji , a na końcu zablokowałem kij między pedałem a fotelem kierowcy i poszedłem dokręcić odpowietrznik. Pedał jest „ twardy” nie muszę pompować. Działa po raz kolejny.

 3. Myślę, że warto założyć sobie na wężyk zaworek jednostronny – wtedy odpada nam zupełnie konieczność pomocy drugiej osoby przy odpowietrzaniu – powietrze nam się nie cofnie :).

 4. Michu a co z serwo podczas takiego pompowania "metodą tradycyjną"? Na YouTube jest filmik gdzie serwisant z ATE się wypowiada o tej metodzie i o uszkodzeniach jakie to powoduje w pompie hamulcowej kiedy pedał wpada do środka

 5. Metoda przedstawiona dotyczy starych układów bez ABS, radzę dobrze przeczytać każdemu kto chce odpowietrzyć jak się system z ABS odpowietrza bo ta metoda tylko zapowietrzy całość.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!