Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Wymiana progu ASO młody blacharz z OlsztynaZanim pospieszycie się z oceną ile szpachli idzie na moje spawy polecam zobaczyć inne filmy z wymiany poszyć bo tu nie mam tego nagranego ;/
chcecie więcej ?
https://www.tiktok.com/@szymonpodowski?lang=pl
https://www.instagram.com

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

26 thoughts on “Wymiana progu ASO młody blacharz z Olsztyna

  1. A dlaczego czarnego podkładu nie zdarles to podkład do transportu on będzie odchodził płatami za jakiś czas i próg znowu do roboty. Powinieneś sczyscic i zapodkladowac to epoxydowym podkladem…

  2. Do niedawna jako laik myślałem że wymiana części progu jest niemożliwa a tu tak pięknie cyk myk i da się zrobić to dobrze.czy mógł byś zdradzić jaką jest mniej więcej cena takiego zabiegu mam wgniecenia z obu stron bo ktoś źle postawił latarek czy podnośnik z przodu i z czasem rozwinęła się korozja bo lakier popękał.dobre filmy dały mi nadzieję że to dobrze naprawie.pozdr

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!