Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Zagazować hybrydę – Toyota Auris Hybrid LPG po 250.000 kmLink aktualny w 2022✓=== Sprawdź cenę polisy na swoje auto: https://mubi.pl/zachar Otrzymasz 150 zł cashback + do 2000 zł …

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

39 thoughts on “Zagazować hybrydę – Toyota Auris Hybrid LPG po 250.000 km

  1. Dlaczego nie potraficie powiedzieć po Polsku "uchwyt na kubki" kiedy cały opis mówisz po Polsku tylko kab choldery ??? przecież to śmieszne !

  2. Panie Tomku, naprawdę fajny filmik, ale proszę o info jaką dokładnie Pan stację multimedialną zamontował w tym Aurisie. Pozdrawiam i dalszych sukcesów życzę

  3. Dzień dobry,zakładając Pana obserwacje
    Wymiana oleju 15 tys/km(drogomierz)
    Tryb miejski w przeliczeniu (40%-50% elektryk) wychodzi 7-8 tys/km pracy silnika spalinowego,,,
    Samochód ma przejechane 250 000 tys / km, mam pytanie do Pana ,ile będzie wynosić rzeczywisty przebieg silnika spalinowego ,,,pozdrawiam i gratuluję samochodu

  4. kocham to auto i po tej recenzji zastanawiam się na poważnie nad zagazowaniem. Ja tej rolety używam nagminnie tak, przy wyjmowaniu zakupów albo śmieci. Nie trzeba się nachylać w głąb bagażnika.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!