Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Zamiana lamp pomogła w znalezieniu usterki! #Naprawy_nie_do_NaprawyWięcej: https://www.youtube.com/hashtag/naprawy_nie_do_naprawy
Oglądaj w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/naprawy-nie-do-naprawy-odcinki,37341/odcinek-5,S01E05,235644
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/c/TVNTurbo?sub_confirmation=1
Normalną sprawą jest, że samochody się psują. Niektóre awarie można usunąć bez większego problemu, czasem jednak usterka staje się poważnym wyzwaniem. Zamiast cieszyć właściciela, auto staje się utrapieniem. Właśnie na takie przypadki czeka Adam Klimek w nowej produkcji pod tytułem „Naprawy nie do naprawy”!

#tvnturbo #motoryzacja #naprawyniedonaprawy

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

20 thoughts on “Zamiana lamp pomogła w znalezieniu usterki! #Naprawy_nie_do_Naprawy

  1. Dokładnie w ten sam sposób kiedyś rozwiązałem problem zaginającego się wiecznie dywanika od strony kierowcy w mojej Toyocie Skarlet Johanson. Podmieniłem dywaniki ze stroną pasażera i to rozwiało moje wątpliwości. Wystarczyło znaleźć moduł od tego dywanika, wymienić i był jak nowy. Oczywiście u mnie znalezienie modułu od tego dywanika też nie było takie proste… 🙂
    Ostatecznie znalazłem go w szopie razem z zardzewiałymi szpadlami wisiał na haku to go wziąłem i zakopałem i tera mo dół własny i działa. Dywanik się przestał zaginąć

  2. klimek zjebie a wpadles na to ze może żarnik sie po prostu spalił ? "Żarówka" gdyż to nie wina od strony modułu, zapewne. Moduł to ty powinieneś wymienić pod kopułką w twoim przypadku to nie kopułką zapłonową. Żebyś miał w swojej kopułce jakikolwiek zapłon to pierw trzeba cokolwiek trybić, ale ty nawet najmniejszych trybek nie posiadasz, także u Ciebie to w zasadzie jest nie do odratowania brak szans upośledzenie poziom ultra (szkoda całkowita) brak najmniejszego cienia nadzieji aby się coś kiedyś gdzieś zazębiło i coś tam ruszyło pod tym zmarszczonym wielkim czołem w tejże gluchej pustcę.

  3. Takie bajki to pokazujcie garażowym Januszom każdy kto ma jakieś pojęcie o elektronice pojazdów i kodowaniu sterownikików nie łyknie tej ściemy!!!
    Bez zmiany kodowania w module centralnej elektryki nawet sprawna lampa przy zamianie ma prawo nie działać typowe zachowanie dla wszelkich sterowników Bosch.
    Takie uszkodzenie sterownika lampy jest do szybkiej i taniej naprawy ale co chcieć od wymieniaczy.🤣🤣🤣🤣

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!