Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Złomnik: odkochałem się w Lexusie LS400Paskudnik Warszawski wróci wkrótce.
https://sklep.zlomnik.pl

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

33 thoughts on “Złomnik: odkochałem się w Lexusie LS400

  1. Pewnie ⅒ aut w Polsce ma ponad milion na blacie 😅 ale u nas często ginęł przebieg po drodze.
    A wnętrze tego Lexusa? Zakryć znaczki i każdy powie, że to toyota 😅

  2. Myślę że Audi też się długo trzymał z kaseciekiem. Mój 2000 Audi A6 Quattro 2.8 V6 Avant posiada takowy, oczywiście z CD playerem jednocześnie. Fajnie. Uwielbiam to, że man możliwość odtworzenia kaset z mych najlepszych lat, kiedy byłem jeszcze piękny i młody. Ostatnio Red Hot'ow dałem z kasety i było RedHot/Coool 🙂

  3. 166kkm i jeżdżony codziennie? Który to rocznik produkcji? Jeśli 2000, jeździ po drogach 22 lata, ma średnią dzienną przejechaną 20km. Bardziej rozrywkowo niż użytkowo jak na moje oczko.

  4. Miałem okazję sporo razy pojechać tym samochodem ze swoim ówczesnym szefem głównie na trasie Katowice lub Kraków – Warszawa. Lata 97-98. Wcześniej jeździliśmy Mercedesem E klasa. Trudno porównywać, Lexus był niesamowity. Miał 8 cyl. nie do ryczenia, ale do niesamowitej kultury pracy, na światłach nie dało się stwierdzić czy pracuje, czy jest wyłączony. I do tego te fotele, jakie wygodne.

  5. Absurdalny pomysł czytać gazety? Czy ty jesteś normalny? Co w tym dziwnego? Czy czytałeś kiedyś komiksy itp? Czy wychowałeś sie zamknięty w komórce ze mówisz takie głupoty?

  6. A gdzie test silnika z monetą 1 funt ustawioną w pionie na pokrywie silnika ? Połóż stówę w bmw albo innym z Europy czy Ameryki to jej już nie znajdziesz . Japończyków nikt nie jest w stanie dogonić w motoryzacji . Gdyby wypuścili na świat to co robią na swój rynek to reszta musiałaby robić rowery . Na zewnątrz jeździ to co u nich już nikt nie chce .

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!