Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Zobacz jak uniknąć wpadki przy montażu systemu otwierania bagażnika! #101_NaprawOglądaj „101 Napraw” w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-napraw-odcinki

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

40 thoughts on “Zobacz jak uniknąć wpadki przy montażu systemu otwierania bagażnika! #101_Napraw

 1. Zestaw super, jesli auto posiadało by centralke key less dostep bezkluczykowy działał by tak jak bysmy chcieli bez naciskania pilota podchodzac aktywować noga i klapa by sie otwierała

 2. NO i MA NIEDZIAŁAĆ PO ZAŁĄCZENIU ALARMU!!!!!!!!!! Jak wyobrażamy sobie zamknięte auto i kotoś podchodzi rusza nogą i otwiera nam klapę bagażnika . Tak MA BYĆ. Można zamontować sobie jeszcze alarm zbliżeniowy który będzie otwierać nam auto po podejściu do niego i w tedy też otworzymy klapę . Naprawdę nie ujmując nikomu czasami to co w TV pokazują to mija się z prawdą , np temat o nabijaniu niesprawdzonej klimatyzacji – nas mechaników za to kara się mandatami a w TV jest OK.

 3. No nie wierzę w to co widzę, idąc w tym kierunku to na parkingu pod sklepem żule by mi całe alko z samochodu zajumali, wystarczyło by żeby się jeden pod samochód wywrócił i sezamie otwórz się hahaha

 4. A czy teoretycznie nie można było podłączyć stałego zasilania do klapy bagażnika i tam wpakować jakiś moduł, który reaguje na sygnał jakiegoś elementu przyczepianego do kluczyka i gdy ten element jest w pobliżu samochodu i moduł łapie sygnał to wtedy zasilanie dochodzi do klapy a gdy się oddalimy to odcina to zasilanie ? Czy to raczej niemożliwe/zbyt skomplikowane do wykonania ?

 5. Skoro system ma "kluczyk zbliżeniowy" to wystarczy podpiąc pod moduł stałe napięcie a pod napięcie siłownika podnoszenia podpiąc zamek i po temacie…
  problem może powstać w momencie wywołania "podnoszenia" bo siłownik może wystartować szybciej niż się zamek odrygluje.

 6. Otwieranie klapy nie jest tożsame z systemem keyless.
  Jeśli dorobić taki system do klapy i połączyć go z systemem zabezpieczenia auta, to i taki "problem" można pominąć.
  Jak dla mnie system jest ok i się sprawdził a film pokazuje błędne założenia – nie zrobimy całkiem nowego auta ze starszego modelu. Zaś udogodnienie w postaci automatycznej klapy jest jak najbardziej ok.
  Otwiera? Zamyka?
  Jest ok.
  Szkoda, że zabrakło konkretów o tym urządzeniu – jak ciężką klapę dźwignie, czy nie zniszczy mocowań (tak jak te nieszczęsne sprężyny).
  Urządzenie jako całość się sprawdza. A to, że nie ma pełnej funkcjonalności keyless – to chyba go nie dyskwalifikuje, bo to nie jest urządzenie do zabezpieczania auta a do otwierania bagażnika.

 7. Tak jak inni pisali – to urządzenie bardzo dobrze działa – nie otwiera bagażnika, gdy samochód jest zamknięty.
  Jeżeli w jakimś innym samochodzie otworzy przy zamkniętym samochodzie – to dopiero wtedy coś jest mocno nie tak z bezpieczeństwem.
  Takie systemy mają sens jedynie z systemami keyless.
  Gdyby do samochodu dorobić najpierw taki system – wszystko działa jak należy. Klient podchodzi, system keyless otwiera samochód, a wtedy klapa bez problemu działa automatycznie.
  Twierdzenie, że system zadziałał w wideo źle to pewne mijanie się z prawdą. Natomiast sugerowanie, żeby montować ten system z ominięciem kwestii centralnego zamka to wręcz nieprofesjonalne jest niestety.

 8. No ale to dobrze, zostawiasz bezpiecznie auto zamknięte i nikt nic nie ne ukradnie A tak to ktoś nawet przypadkiem mógł by otworzyć bagażnik. Chociażby przechodzący pod autem kot.

 9. Nigdy nie noszę dużych zakupów. Zawsze podjeżdżam autem na parking i wózkiem z zakupami , żeby nie nosić dojeżdżam do auta, otwieram tylną klapę w Avancie i spokojnie układam zakupy z wózka do dużych toreb na zakupy, które staram się mieć zawsze w bagażniku. Torby odpowiednio układam, żeby zapobiec ich wywruceniu. Dobre i mocne torby na zakupy, to te np. z Kauflandu , wystarczają na kilka lat i jak coś się rozleje , to nie ma dramatu. Mam je zawsze w bagażniku mojego auta. Bez zbędnych jednorazówek.

 10. witam, jakis filmik na temat rozwiązania probblemu świateł xenowych, mimo że wszystko działa jak jade na światłach mryga sygnalizacja świateł, jak zatrzymuje się, przestaje. właśnie w c5 iii 2008 model z lampami co zkrecaja dół gura i w boki

 11. No dobra,załóżmy że mamy taki system. Jedziemy sobie w trasie i nagle wpada nam pod auto jakiś kot czy inny borsuk,przelatuje pod autem wzdłuż i czujniki otwierania bagażnika go wychwytują bo ''myślą'' zo to nasza stopa i co? Otwiera nam się bagażnik w czasie jazdy?🤔🤔🤔🤔
  Może głupi tok myślenia ale taka myśl mnie naszla

 12. A wystarczyło podciągnąć zasilanie do klapy, ew poprzerabiac kilka kabli i też by chodziło…. w elektryce, nie ma, ze sie nie da, jedynie kwestia czasu, wiedzy, sprzetu i pieniedzy 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!