Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Adam podjął się samodzielnej wymiany podsufitki! #Samochód_MarzeńOglądaj „Samochód Marzeń: kup i zrób” w niedziele o 10:30 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/samochod-marzen-kup-i-zrob-odcinki,918/odcinek-4,S16E04,154790
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Szesnasta seria programu Adama Klimka, w którym przywracamy fabryczny sznyt nietuzinkowym pojazdom – youngtimerom, klasykom, nietypowym wersjom nadwoziowym czy wyposażeniowym, egzemplarzom z burzliwą historią i wyjątkowymi walorami. Dzięki olbrzymiemu doświadczeniu, nieograniczonemu zapałowi i długoletniej współpracy z zaprzyjaźnionymi fachowcami prowadzący jest w stanie przezwyciężyć wiele problemów, z jakimi borykają się właściciele takich samochodów – znajomość technologii napraw, dostępność części czy wysokie bariery natury finansowej.

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

21 thoughts on “Adam podjął się samodzielnej wymiany podsufitki! #Samochód_Marzeń

  1. To klej kontaktowy,więc trzeba na obie powierzchnie to nanieść i najlepiej zrobić to poprzez natrysk(spray,lub pistolet).Materiału nie wolno zginać,bo pozostaną ślady po załamaniach. No i dociskanie dłońmi to słaby pomysł,bo zostaną nierówności. Polecam ustawić oświetlenie tak żeby światło padało z przodu,a nie z góry.

  2. Panie Adamie jest Pan mistrzem niecałe 3 min i zrobione..choc małe sprostowanie 15 min.żeby to fakt tak szybko się robiło..
    Ja robiłem klejem w sprayu ale matriał też przejechałem i lepiej się to robi..od razu kontaktowo łapie..najlepiej najcieńszy materiał łatwo się rozciąga..

  3. To jak to w końcu się robi…ktoś doświadczony??? Po mojemu prawidłowo to jest położyć materiał na podsufitke wczesniej przygotowana zdarta ze starej pianki.zgiac materiał w połowie i etapami przyklejac smarujac dwustronie materiał i podsufitke poczekać chwile aż rozpuszczalnik odparuje i kleic…mozna użyć kleju w spreu ale które dobre wie ktoś…

  4. No ja robilem sam podsufitke bo zachcialo sie nagle czarnej. I to w pokoju na szybcika. Tylko fakt nie smarowalem materialu. A robilem to z pędzla . Ale wyszla naprawde rowno i bardzo dobrze. Najlepiej samemu potem cieszy.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!