Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

CZAJNICZEK od K2 Vapron do REGENRACJI LAMP – HIT czy KIT ?Produkt od K2 do regeneracji reflektorów jest często wyświetlany w reklamach internetowych, pokazywany przez wielu, aleee czy faktycznie działa ? Na to pytanie uzyskacie odpowiedź w tym odcinku 🙂

LINK DO NASZEGO SKLEPU
————————————————————————————
https://detailingbulls.sklep.pl/
———————————————————————————————————

Chcesz odmienić swój samochód ? Zapraszamy
————————————————————————————
http://detailingbulls.com/
———————————————————————————————————

ZAJRZYJCIE NA NASZEGO FACEBOOKA
————————————————————————————
https://www.facebook.com/MilosnicyDetailingu/
———————————————————————————————————

WBIJAJCIE NA INSTAGRAM
————————————————————————————
https://www.instagram.com/milosnicy_detailingu/
———————————————————————————————————

Zapraszamy również na kanał Miłośnicy czterech kółek – Zrób to sam
————————————————————————————
https://www.youtube.com/channel/UC9SoogoWnlKeUEfvBS4rzrw
———————————————————————————————————

Facebook DetailingBulls
————————————————————————————
https://www.facebook.com/detailingbulls/
———————————————————————————————————

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

30 thoughts on “CZAJNICZEK od K2 Vapron do REGENRACJI LAMP – HIT czy KIT ?

 1. 300zł za ten czajnik? To niemal połowa ceny oryginalnej lampy Hella lub całkowita cana zamiennika Depo. Właśnie wymieniam reflektory w ponad dwudziestoletniej Skodzie Octavia 1. Gdybym miał poświęcić cały dzień na polerowanie, zabawę z tym czajnikiem i dodatkowo nie mając gwarancji na to jaki będzie efekt za jakiś czas to wolę kupić oryginalne reflektory Hella i mieć 100% pewności, że będzie mi wszystko bezpiecznie i porządnie świecić przez długi czas.

 2. Panowie gołym okiem widąć iż nie są to lampy od kompletu z tego samochodu dlatego różnica w barwie.
  To samo zrobicie zwykłym acetonem opalarką i puszką po browcu.
  Ten magiczny płyn to nic innego jak rozcieńczalnik i to znacznie mocniejszy od acetonu ( zapomniałem chwilowo jego nazwy )
  Osiem godzin czekacie na powtórne stwardzienie szkła amorficznego po użyciu rozcieńczalnika.
  Efekt żadko utrzyma się dłużej jak 6-8 miesięcy.
  Odporność na UV znikoma, bez warstwy lakieru odpornego na UV bez sensu cała operacja i wydatek, szybciej taniej zrobi się to polerką i z polakierowaniem włącznie.

  Hit na pokaz kit w użytkowaniu.

 3. Mogliście poinformować widzów czy lampa, którą robiliście, była już wcześniej regenerowana tzn. usunięto z niej powłokę lakierniczą. Jeśli nie stało się to wcześniej to papierem 1500 na pewno nie zrobilibyście tego.

 4. Michu bez obrazy – wg Ciebie nawet gdyby dołączyli do produktu wszystkie tomy encyklopedii PWN to i tak by Ci brakowało instrukcji jak to czytać? – Czy wykonywać to w dzień czy w nocy? Czy lewą czy prawą ręką? – Czepiasz się jak stary dziad! Jak napisał to ktoś wcześniej – Otwórz się na nowe.

 5. pastę polerską polecam .. nim fizycznie się napracujecie … ostatnio kupiłem w Action pastę do reflektorów , pisałem już koledze Headlight firmy Valma 13 zeta … w Peugeocie 308 z 2009 roku miałem mleczny reflektor , po jej użyciu prawie jak po polerowaniu , mnie satysfakcjonuje 🙂

 6. Super filmik i… produkt wydaje się również ok! Efekt jest, brakuje tylko testu świateł. Tym bardziej, że można było w tym przypadku porównać pracę profesjonalnego polerowania z DYI. Dziękuję i pozdrawiam całą ekipę!

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!