Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

JAK ODNOWIĆ REFLEKTORY PASTĄ DO ZĘBÓW – Sprawdźmy czy to działa !Odnawianie reflektorów pastą do zębów oraz woskiem, metoda prosta bardzo tania i szybka, a zarazem skuteczna.
Miłośnicy czterech kółek -zrób to sam, sprawdzali już to kiedyś na swoim kanale, my chcemy sprawdzić to również u nas. Jesteście ciekawi, jak to działa ?

Pomysły na odcinki możecie śmiało pisać w komentarzach.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO STUDIA
————————————————————————————
http://detailingbulls.com/
———————————————————————————————————

ZAJRZYJCIE NA NASZEGO FACEBOOKA
————————————————————————————
https://www.facebook.com/MilosnicyDetailingu/
———————————————————————————————————

WBIJAJCIE NA INSTAGRAM
————————————————————————————
https://www.instagram.com/milosnicy_detailingu/
———————————————————————————————————

Zapraszamy również na kanał Miłośnicy czterech kółek – Zrób to sam
————————————————————————————
https://www.youtube.com/channel/UC9SoogoWnlKeUEfvBS4rzrw
———————————————————————————————————

Facebook DetailingBulls
————————————————————————————
https://www.facebook.com/detailingbulls/
———————————————————————————————————

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

44 thoughts on “JAK ODNOWIĆ REFLEKTORY PASTĄ DO ZĘBÓW – Sprawdźmy czy to działa !

  1. Co do pasty do butów, to kiedyś smarowalem bezbarwna pastą do butów , dach wyblaknietego , czerwonego lakieru na polonezie. Daje radę i robi niezła robotę na dość długi okres. Jak już tak się bawicie, to zróbcie sobie taki test 😂🤣😁😁

  2. Mam Toyotę Avensis z 2001 roku i ciekawi mnie, dlaczego reflektory w niej wyglądają, jak nowe(?), jakby miały szklane klosze… A może są szklane? Mają 20 lat i są idealne.
    A swoją drogą, ciekawe – dlaczego większość kloszy reflektorów przednich nie są szklane, jak choćby w Polonezie!
    Jednorazową butelkę do piwa – można zrobić ze szkła, a klosz, który ma wystarczyć na 2 dekady, wyprodukowany jest z jakiegoś drętwego plastiku, przy wysokim budżecie – wartości auta.

  3. Testowałem to rozwiązanie na kilku pastach łącznie z taką do pięt. Moje reflektory były aż czarne a nie lekko przydymione i niestety pasta do zębów czy pięt nie dała rady, efekt był subtelny lub żaden. Musiałem użyć papieru ściernego i szorować do bólu. Teraz w innym aucie mam lekko przydymione szyby i sprawdzę pastę bo może wystarczy. Po 8 miesiącach od spolerowania lamp w tamtym aucie zauważyłem że szyby się lekko zmatowiły więc warto na końcu dać jakiś utrwalacz, ja tego nie zrobiłem bo to był okres jesienny i padało a w instrukcji było napisane że utrwalacz musi być wystawiony na działanie promieni słonecznych by zaszedł proces…

  4. ja robiłem w matizie środkiem,który się nazywa lamp doctor,pół roku i jeszcze w miarę wygląda,z tym,że ten samochód daleko i często nie jeździ,może dlatego efekt utrzymuje się tak długo,ale myślę,że każde polerowanie lampy bez polakierowania bezbarwnym lakierem ochronnym z filtrem uv po polerce spowoduje tylko częstszą konieczność ponawiania zabiegu, pozdrawiam

  5. Ja do lamp polecam niebieską pastę tempo na średnio twardym padzie, potem finish na to i po oczyszczeniu lampy zabezpieczenie woskiem lub czyms dedykowanym. Robi mega robotę i często pozwala uniknąć używania papieru wodnego

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!