Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Jak uruchomić i skonfigurować Android Auto jeśli nie chce działaćAndroid Auto nie działa? Prezentujemy krok po kroku instalację i pierwsze uruchomienie.

Prezenter: Daniel Olszewski
Montaż: Krzysztof Musiał
Auto: Nissan Leaf

Znajdziecie nas również na:
https://www.pcworld.pl/
https://pl-pl.facebook.com/pcworldpl/
https://www.instagram.com/pcworld.pl

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

27 thoughts on “Jak uruchomić i skonfigurować Android Auto jeśli nie chce działać

 1. ok,w takim razie podpowiedz mi jak połączyć jeepa renegade 2019 z samsungiem z android 11(nie łączy się z android auto google maps jako nawigacja ) a z android 9 współpracuje wyśmienicie(wszystko śmiga jak należy)

 2. Mam taki problem z AA, że raz na jakiś czas przy łączeniu telefonu czy to przez BT czy przez kabel nie daje rady pobrać kontaktów i historii połączeń, odsyła na jakąś inną stronę bo ponoć mój telefon może być niekompatybilny. Trzeba wtedy kombinować – albo zresetować telefon, albo spróbować usunąć sparowane urządzenie, ale wtedy znowu komputer w samochodzie się zawiesza i jedyne co chce robić to rozłączać urządzenie. (AA v.7.1.614574, tel Samsung Galaxy A5+ android v10 i Samsung A72 android v11)

 3. Aplikacją Android Auto działała, wczoraj wsiadam do auta….nie działa, wyskakuje komunikat: Łącznie Mirror link nie może zostać ustanowione. Aby uruchomić Android auto, użyj ustawień telefonu, by zmienić domyślne połączenia, a następnie ponownie połącz telefon.
  Ma ktoś pomysł co z tym zrobić? W telefonie nie da się nic zmienić….

 4. mam androida 10, ale z lżejszą wersją google (google Go) i przez to nijak nie mogę sparować telefonu z samochodem (aplikacja się pobiera przez APK oczywiście, ale na koniec pojawia się błąd i informacja, że nie można pobrać). jak temu zaradzić? dodam, że na innym telefonie z niższym androidem, wszystko się udało.

 5. Antek 9 auto nowa suzuki vitara, pobrany plik instalacyjny instaluję a suzuki w ogóle nie widzi motki cały czas komunikat "podłącz smartfon". Po instalacji antek uruchamia się ale na telefonie

 6. Ba…ja dzis mam inny problem: Nissan Leaf nowy, Samsung Note nowy, Android najnowszy…Bluetooth powłączany i tu i tu i nic…telefon nie widzi samochodu. I problem jest znany użytkownikom ale jakby niektorym dziala a niektorym nie działa…i nikt nie wie dlaczego…

 7. Testowałem na kilku autach (Suzuki, Opel, Hyundai) i z kilkoma telefonami ( android 10 i starsze) i działać to to nie chce. Dziwię się że innym Android auto działa, ja odpuszczam…

 8. Niestety mam android 10 (Xiaomi redmi S9 ) i u mnie nie otwiera się ta aplikacja. Jest niby zainstalowana ale nie mam ikonki na telefonie, mam do pozycji otwórz i na tym koniec wyłącza się.. nie wiem co jest grane gdyż na innych starszych telefonach zainstalowałam bez problemu.

 9. Czy warto to instalować, łączyć,
  wtykać kabel przy wsiadaniu, odłączać przy każdym wysiadaniu …? Dla mnie to nawet nie warto włączać bluetooth w telefonie żeby korzystać z głośników podczas rozmów.
  Wystarczy telefon powiesić
  Po przed sobą, korzystać do woli, rozmawiać i mieć dostęp do wszystkiego a nie tylko okrojone Android Auto

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!