Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Lexus-Skrot z Naprawy. TEST LECHLER- Autogard MC450 usuwa zarysowania.Shortcut repairs Foto&VideoZAPRASZAM

https://www.instagram.com/_d.sd_/

Zostal przetestowany lakier bezbarwny o bardo mocnej powloce i z efektem usuwania rys.Typowych rys z eksploatacji.Takie jak myjka ,Krzaki itd.
Zerknijcie na karte techniczna:))

http://www.stsberg.pl/_pliki/0546-mc450-macrofan-autogard-uhs-clearcoat—pl-05-2017,cd.pdf

Pozdrawiam:))))

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

19 thoughts on “Lexus-Skrot z Naprawy. TEST LECHLER- Autogard MC450 usuwa zarysowania.Shortcut repairs Foto&Video

  1. Nigdy nie pokazałeś jak aplikujesz ten podklad na przetarcia przed blenderem i baza .. to jest bardzo ciekawy temat robisz to ze spraya? Lakierowales 1.3 Evo bezbarwny ? Czy tylko 4600 bo ciekawi mnie ustawienie pistoletu ?

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!