Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

P1604 Toyota Avensis T27 2 0 D4D nie odpala,(Starabitlity Malfunction). Uszkodzony wtryskiwacz.P1604 Toyota Avensis T27 2 0 D4D nie odpala,(Starabitlity Malfunction).
Uszkodzony wtryskiwacz, jak jest pompa wstępna to należy sprawdzić bezpiecznik i przekaźnik pompy.
W cz.2 Programowanie pilota dawek wtrysku i błędu P1601 eeprom error.
,

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

9 thoughts on “P1604 Toyota Avensis T27 2 0 D4D nie odpala,(Starabitlity Malfunction). Uszkodzony wtryskiwacz.

  1. (T27 2.0 1AD-FTV) U mnie ten sam błąd ale auto odpala. Na zimnym silniku nawet w ciepłe dni puszcza biały dym. Po dodaniu gazu puszcza trochę dymu i słychać tak jak by przerywało. Jak się rozgrzeje nie ma żadnych problemów(brak dymu przyspiesza normalnie). Czy jest możliwość że to wtryskiwacz i po rozgrzaniu zaczyna pracować prawidłowo? Ktoś mi sugerował zawór SCV. Co byś bardziej obstawiał?

  2. I think it's the same as my problem to help any body in English. . Injector tips become damaged allowing diesel to flow into the cyclinder . Not building fuel pressure because they are damaged. P1604 there are other problems that cause it but this was mine

  3. Super film !! Mam niestety takie autko z silnikiem 2.2 D-cat 177 km ale u mnie podobno wtrysków nie można zregenerować a nowe słono kosztują . Zastanawiam się właśnie nad wyjęciem i sprawdzeniem bo ma takie momenty ze dymi na biało , płynu nie ubywa olej ok, niektórzy twierdzą że to tak ma być bo się filtr dpf przepala i piąty wtrysk podaje paliwo na kolektor inni mówią ze wtryski jeszcze inni że nieszczelność w dolocie i bądz tu mądry !! Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!