Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

REGENERACJA TOYOTA CAMRYRegeneracja Toyota Camry
Naprawa baterii hybrydowej – „regeneracja Toyota Camry” w serwisie https://hybrid-hero.pl

WIESZ, JAKIE SĄ PODSTAWOWE OBJAWY AWARII BATERII TRAKCYJNEJ?

Najczęściej są one komunikowane przez komputer samochodu owymi błędami:
– Check Hybrid System
– Check VSC System
– P0A80 – P0A7F – P3000 do P3027
Dodatkowo pojawia się czerwony trójkąt, któremu towarzyszyć może ciągła praca zespołu chłodzenia baterii i brak możliwości jazdy w trybie EV.

Jeśli chodzi o sposób regeneracji/naprawy baterii w Priusie lub Camry, to są one bliźniacze. Jedyna różnica tkwi w cenie z racji, iż bateria w Camry zawiera więcej elementów do regeneracji. Warto zwrócić uwagę, że stosowana przez nas metoda jest autorska i z powodzeniem stosowana już od kilku lat w Polsce i poza granicami kraju.

WARTO WIEDZIEĆ

Bateria HV do pojazdu Toyota Camry i innych, nie jest tanim podzespołem. Alternatywą dla zakupu nowych akumulatorów będzie decyzja o nabyciu używanej baterii, często jednak z rozbitych pojazdów. To dość ryzykowne rozwiązanie – nigdy nie ma pewności co do tego, w jakim tak naprawdę stanie znajduje się akumulator, jak był użytkowany oraz ile czasu minęło od ostatniego wypadku. Tym bardziej że bateria HV Toyota Camry im dłużej będzie nieużywana, tym gorzej będzie funkcjonować po ponownym zamontowaniu. Najlepsze wyjście stanowi więc regeneracja baterii Toyota. W tym przypadku można zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy, otrzymując w efekcie w pełni sprawny i wydajny element.

JAKA JEST CENA TAKIEJ USŁUGI?

Jeżeli nie są to sytuacje wyjątkowe lub “inne” możemy zaoferować baterię w trzech wersjach cenowych:
1.) 3200pln- w tym przypadku bateria będzie złożona z 34 regenerowanych oraz sparowanych ze sobą ogniw. Każde z nich będzie reprezentowało sobą minimum 80% fabrycznej pojemności. Czas naprawy- około 2 dni robocze.
2.) 4500pln- w tej opcji bateria będzie złożona z 28 ogniw wyprodukowanych po 2017 roku. Ogniwa będą sformatowane oraz sparowane, aby maksymalnie wykorzystać silnik elektryczny. W tym przypadku bateria będzie reprezentować sobą praktycznie fabryczną pojemność oraz żywotność. Czas naprawy- około 2 dni robocze.
3.) Możemy pracować na pańskiej baterii. W tym przypadku koszt naszej pracy to 900zł + 150zł za każde ogniwo, które nie podda się procesowi regeneracji i wymaga wymiany. Czas naprawy- około 4 dni robocze.

Każda z naszych baterii objęta jest pisemną 24-miesięczną gwarancją.
W opcji 1 oraz 3 z limitem kilometrów 100000
W opcji 2 bez limitu kilometrów.

Dodatkowo w cenie 100 pln możemy złożyć baterię przy użyciu niklowanych blaszek łączących ogniwa, które są odporne na śniedzenie- zwiększa to niezawodną pracę baterii.

Więcej przeczytasz na naszym blogu: https://hybrid-hero.pl/komunikat-check-hybrid-system/

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!