Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Suzuki Swift, Splash i Alto – test ekonomii PGDRafał, Marcin i Szymon jadą z Warszawy do miejscowości Brok, aby sprawdzić czy uda im się osiągnąć średnie spalanie na poziomie deklarowanym przez producenta.

Chcesz samodzielnie przetestować ten samochód? Zapisz się na jazdę testową!
http://www.pgd.pl/yt/suzuki

Zapraszamy również na nasz blog:
http://blog.pgd.pl

Oraz tablicę Facebook:
https://www.facebook.com/GrupaPGD

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

7 thoughts on “Suzuki Swift, Splash i Alto – test ekonomii PGD

  1. Bawiliście się. Merytoryki zero. Szkoda.
    Trzeba było jechać jeden za drugim. Od stacji do stacji i tankować. Sprawdzając ile paliwa ubyło. Po za tym silniki dobrane bez kompletnie żadnej hierarchii. Albo trzeba było dobrać rosnąco co do masy, albo wykluczyć całkowicie model Alto i wybrać Splash i Swift z tym samym silnikiem 1.2 94 km. Wtedy nabrało by to sensu. A tak test bezużyteczny.

  2. Jeśli Brok / 80 km. od Warszawy / położony jest w północno – wschodniej Polsce, to ja jestem królem Anglii. W takim razie Sochaczew położony jest pewno na zachodzie Polski . Wracać do gimbazy !

  3. Mnie w Suzuki Swift poprzedniej generacji w stosunku do prezentowanej w niniejszym materiale udało się osiągnąć w trasie przy oszczędnej jeździe średnie spalanie na poziomie 4,6l/100km, także nawet mniej niż podaje producent bo starsza wersja z silnikiem 1,3 miała palić poza miastem 4,9l/100km. Teraz średnio wskazuje 6.2l/100km.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!