Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Warszawa V8 3.0 BMW swap Arek Blak Zakopane Gliczarów Górny Łysa Polana 16.10.2021

Więcej filmów z tego wyjazdu znajdziecie na tym kanale.

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

39 thoughts on “Warszawa V8 3.0 BMW swap Arek Blak Zakopane Gliczarów Górny Łysa Polana 16.10.2021

  1. Sadly from 2030 on all combustion cars including classics will be banned from public streets in entire EU and Scandinavia 🙁 In Germany the Green Peoples Party gave order to shorten fuel supply from 2025 on by reducing all conventional fuel stations to only one state operated central gas station per city or county. Now they even want to slow down all the gas pumps from 20 litre per minute to 2 litre per minute…From 2027 on in the EU certain car spare parts will be banned too….as exhaust systems, turbo chargers and even some engine and gearbox oils…California and New York will do the same from 2027 on…. So no investments should be done in oil burning cars any longer….They even created a new kind of crime here, called emissions and smoke crime. " Bundesabgasbespaßungsverbotsverordnung = BABBVO" in German.

  2. Widziałem ją w akcji, na zakopiance w str Tatr, A4 nie miała do Warszawy startu a widok niecodzienny 😁 szkoda że nie miałem jak tego nagrać ale sam byłem zaskoczony co tam pod maską pracuje to teraz wiem😁

  3. Nie wiem czy zauważyliście ale było widać na kamerze że każdy robił wam zdjęcia i każdy się oglądał naprawdę Gratuluję pomysłu to taka Warszawska BMW Pozdrawiam

  4. Kurrłła, ale piękny grat!
    Przepięknie przerdzewiały, stan lakieru jak na milicyjnych, 50-letnich Nysach, a wygląd tapicerki i reszty wnętrza jest tak parszywy, że nekrofil Złomnik pewnie pęknie z zazdrości jak to zobaczy!

  5. V8 to już wyższa szkoła jazdy ale pamiętam jak pod koniec lat 90 albo na początku 2000 facet jeździł u nas na dzielnicy granatową/fioletową sedanką z silnikiem Mercedesa. Zwracała na siebie uwagę. W ogólnej świadomości Warszawa była kremowa albo jakaś wypłowiała niebieska, w stanie mocno wioskowym, taki stary zapuszczony samochód, który najczęściej widywało się w piątek przy rynku. Ta miała nowy błyszczący lakier i ciemne szyby. Nie wiem co się z nią później stało ale znając realia lat 90 to był pudrowany trup pryśnięty z zewnątrz.

  6. Witam I niech ktoś podskoczy, albo zaczepi to się zdziwi 😀 Tak mógł wyglądać dalszy los naszej motoryzacji 😉 Ładnie pomyślane i zmodernizowane pomysłowo :> Pozdromoto 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!