Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Wizyta w serwisie ToyotyUdaj się w podróż po serwisie Toyoty. Zobacz, jak to działa!

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

4 thoughts on “Wizyta w serwisie Toyoty

  1. Zawsze korzystam z ASO Toyoty i oryginalnych części. Wynik ponad 250 000km (przez 7 lat) bez żadnej awarii czy najmniejszej usterki mówi sam za siebie.

    Post Scriptum: błędy i omyłki rzecz ludzka ale kilka razy miałem do czynienia z cwaniactwem (na szczęście drobnym) w naszych salonach. Jednak przez wiele lat korzystania z ASO mój poziom zadowolenia jest bardzo wysoki (ponad 90% 🙂 Zdecydowanie polecam salon TOYOTA Romanowski w Krakowie. Perfekcyjna robota!

  2. Ja dostałem rav 4 do jazdy testowej, zamówiłem takie samo auto tzn. w tej samej wersji wyposażenia jak auto testowe. Po odebraniu auta okazało się, że różni się w wyposażeniu wnętrza (o doświetlenie ledowe). Kto kłamał Dealer?
    Pozdrawiam,
    Zażenowany kupiec i szczęśliwy posiadacz Rav 4.

  3. @siara2007 Owszem klient ma możliwość odpłatnego wynajęcia pojazdu do samodzielnych testów, a także dilerzy okresowo organizują konkursy w których można wygrać auto do testów na weekend, wraz z całym zbiornikiem paliwa.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!