Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Zestaw do diagnostyki wtryskiwaczy w silnikach Diesla #101_NaprawOglądaj „101 Napraw” w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-napraw-odcinki,3804/odcinek-2,S08E02,130234
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Jeśli skorzystaliście z choć kilku jego wskazówek, to zaoszczędziliście już sporo pieniędzy. Grzegorz Duda nie ustaje jednak w próbach sprawienia, aby w waszych portfelach zostało ich jeszcze więcej. W ósmej serii „101 napraw” Grzesiek ponownie podzieli się swoją wiedzą, dzięki której nauczycie się samodzielnie wykonywać podstawowe naprawy i modyfikacje w samochodzie.

Samodzielne serwisowanie samochodu daje nie tylko satysfakcję, ale też konkretne oszczędności – Grzegorz Duda, doświadczony mechanik z wieloletnią praktyką w sportach motorowych, przekonuje, że wiele drobnych napraw i regularnych czynności koniecznych do utrzymania auta w pełnej sprawności można wykonać w przydomowym garażu. Pokazuje, jak przygotować się do pracy i rozkłada proces naprawy na czynniki pierwsze, a także doradza, na co szczególnie uważać po przystąpieniu do działania. Udowadnia też, że starsze auta niewielkim kosztem można doposażyć tak, by komfortem użytkowania nie ustępowały tym nowoczesnym.

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

35 thoughts on “Zestaw do diagnostyki wtryskiwaczy w silnikach Diesla #101_Napraw

 1. Takie pytanie jak wykonuję test 5 min to ile ml. paliwa powinno być w menzurkach ?? Jeśli wtryski są sprawne ,oczywiście samochód pracuje na wolnych obrotach

 2. a nie lepiej stary bażancie zczytać korekty z wtrysków? można to robiź jak silnik jest na luzie jak i pod obciążeniem, z klima bez itp tak mi się wydaje
  a jak robic test przelewowy to lepiej najpierw zrobib patent z tymi srodkami do czyszczenia wtrysków i dopiero test menzurek…bo co jesli wszystki równo leją? to będzie w miare równo…a po czyszczeniu na pewno kóryś będzie chodził poprawniej i różnice w menzurkach dafzą jakieś sensowne wnioski

 3. Jak zawsze w tego typu "poradach" nikt nie liczy czasu. A roboczogodziny kosztują. Nikt nie liczy tego, że coś się po drodze uszkodzi, trzeba wyczyścić, mieć miejsce itd. itp. I nagle nie ma żadnej oszczędności, bo taki test bardzo mało pokazuje. Dodatkowo nie zawsze dostęp jest taki prosty i czasem trzeba z godzinę poświęcić by wszystko przygotować. I nagle nic nie zaoszczędzamy, bo test Nam niczego nie powiedział.
  Lubię robić przy samochodzie w ramach odpoczynku, ale wiele rzeczy zlecam mechanikom, bo często gra nie warta świeczki.
  A tak poza tym, to polecam częściej zmieniać filtry i tankować dobre paliwo

 4. A co jeśli jest tak jak u mnie w pierwszym jest na 7 w podziałce na drugim jest 8,5 na podziałce a na trzecim i czwartym jest po niecałe 8 co to oznacza podpowie ktoś mądry. Dodam że trzecia i czwarta buteleczka ma identycznie

 5. Bardzo fajnie Grzegorz prowadzi program. Super patenty pokazuje i uwielbiam go oglądać. Jednak u mnie problem był odwrotny. W tej menzurce w której paliwa było najmniej wtryskiwacz był uszkodzony. Paliwo nie wracało do baku tylko wtrysk lał do komory silnika. Auto Mazda 6.
  Ale być może to dotyczyło tylko tego konkretnego silnika (wtryski Denso) w innych jest tak jak pokazał to Grzesiek.

 6. Oglądam i nie wierzę że na takim kanale tak ogólnikowo został poruszony temat cr.
  1. W tym zestawie brakuje wielu adapterów np wtryski vw1.6 ,2.0 03l, 04l.
  2. Bez wczesniejszesego podpięcia pod komputer jest mało miarodajny przelew ponieważ komputer wprowadza korekty które należy przeliczyć,i uwzględnić do przelewu .
  3. Najlepsza metoda jest sprawdzenie od bardzo niskich obrotów właśnie korekt czy nie są wysokie lub za niskie.

  Jak się okaże ze jednak przekraczają normę to demontujemy wsztkiego i do sprawdzenia.😉

 7. Moje pytanie brzmi: jaki to rodzaj naprawy był? W jaki sposób zaszczędzilem grube piebiądze na takim teście? Czyżby wtrysk sam się naprawił? Jak wteysk jest uszkodzony to regeneracja lub też zakup nowego wiąże sie z grubą kasą' jak wiadomo wszystkie wtryski trzeba regenerować z uwagi na dostrojenie… poza tym odcinkiem bardzo lubie Cie Grzegorzu oglądać. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!