Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Zobacz jak samodzielnie sprawdzić zbieżność kół! #101_GadżetówOglądaj „101 gadżetów motoryzacyjnych” w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-gadzetow-motoryzacyjnych-odcinki,24777/odcinek-9,S04E09,217406 Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
W podróży samochodem przydają się różnorodne akcesoria, które mogą nie tylko umilić czy ułatwić jazdę, ale niejednokrotnie uratować nas z opresji.

#tvn #tvnturbo #101gadżetów

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

22 thoughts on “Zobacz jak samodzielnie sprawdzić zbieżność kół! #101_Gadżetów

  1. Szkoda że nie spróbowaliście ustawić zbieżności na tym urządzeniu i dopiero na stację. Jeśli ktoś to kupuje to nie po to żeby sobie ,,sprawdzić" tylko ustawić a skala czy to w stopniach czy w mm jest bez znaczenia jeśli finalnie ustawienie wyjdzie na 0 i pokryje się na obu urządzeniach. Pozdro

  2. Moim zdaniem test niewłaściwe wykonany. Trzeba było ustawić zbieżność na 0 wg tego gadżetu i wtedy sprawdzić czy się zgadza z urządzeniem na stacji. Co mnie obchodzi czy jest 11 czy 9 mm/m ? Ma być zero. jeżeli gadżet się odchyla to korekta do 0.

  3. A ja wam powiem taką historię, robiłem zbierznosc fachowiec zrobił tak że miałem na kompie zbierznosc ok ale kierownica mega krzywo, po poprawce dalej to sam tylko kiera była w inną stronę, pojechałem do innego ustawił mi tak nawet wydruk mi dał że wszystko w normie na zielono ale kiera znowu ale tym razem lekko w prawo skręcona i co ja mam zrobić bo mi ręce opadają? Zbierznosc jest ok tylko kiera lekko skręcona.

  4. Jedyna w miarę wiarygodna metoda z jaką się spotkałem to ustawianie obu osi na tzw. "Żyłkę". Wówczas również przeliczamy milimetry na stopnie z dość dużą dokładnością (+/-0.5mm), jednakże warunki, aby tak ustawić zbieżność muszą być co najmniej laboratoryjne – idealnie równe podłoże, zużycie opon każdego koła, urządzenia pomiarowe o odpowiedniej dokładności np. suwmiarka czy dobrej jakości linijka, jednakże i ta metoda jest obarczona błędem dokładności, również tym subiektywnym, jednakże jest i tak dokładniejsza niż takie podstawki pod koła. Pozdrawiam serdecznie!

  5. Śmiech na sali u mnie sprawdzenie geometrii kosztuje 30zł ustawienie 100zl jedna oś 150 dwie wydając 400zl na ten szajs mamy 13 sprawdeń lub 4 ustawienia osi przedniej lub prawie 3 ustawienia obydwu osi gdzie przypuszczam że urządzenie jest do sprawdzania osi przedniej. Po za tym producent każdego auta zaleca wedle modelu odpowiednią zbieżność i kąty pochylenia i wyprzedzenia!!!!

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!