Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

CZYSTA KLIMA W AUCIE MONTAŻ WENTYLATORA TOYOTA YARIS/ODGRZYBIENIE KANAŁÓW AUTA.



Witam w części 3 montuje wenrylator po 2 krotnym myciu parownika Nanoclean od MCPOLSKA, nie licząc wstępnego odparowania parownika od klimy.
Czas na montaż wyczyszczonego wentylatora,oraz sprawdzenie poprawności działania zanim wszystko poskładam .
I nareszcie czas na zamgłowienie kanałów auta jak i całego samochodu w celu dezynfekcji kanałów wentylacyjno-nadmuchowych w furce.
Daje nam to 97%skuteczności odgrzybienia kanałów A resztę załatwi ozonowanie.
Zapraszam do obejrzenia. Test Konsumencki.

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

One thought on “CZYSTA KLIMA W AUCIE MONTAŻ WENTYLATORA TOYOTA YARIS/ODGRZYBIENIE KANAŁÓW AUTA.

  1. Cześć Panie Rafale zaraziles mnie swoją pasją to teraz czasem zawrócę Ci głowę 😅jaki model myjki parowej posiadasz? Bo widziałem w jednym filmiku jak czyscisz parą kanały wentylacyjne i teraz nie wiem który to odcinek 😅i jeszcze jedeno pytanko, gdzie kupić ten pistolet że zbiornikiem którym czyscisz parowniki nano cleanem, z góry dzięki i POZDRO 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!