Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Niezniszczalny łańcuch rozrząduhttps://pomagam.pl/wsparciemtronic pomagasz w rozwoju kanału
krismtronic@gmail.com

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

21 thoughts on “Niezniszczalny łańcuch rozrządu

  1. Zablokowany hydrauliczny napinacz to objawa zbyt późnej wymiany oleju. W silnikach tce istotna jest wymiana oleju co 10 tyś. km. Po takim już przebiegu olej jest dosłownie czarny i traci częściowo właściwości smarne i lepkościowe. Oglądając pierwsze minuty już wiedziałem co się stało.Przed wymianą oleju warto zastosować płukankę typu ,,soft'', dolewając ją do silnika i przejechać ok. 200-300km. następnie wymienić olej i wkład filtra. Tutaj widocznie tak nie zrobiono, dlatego doszło do awarii.

  2. Co Pan sądzi o rozrzadzie na łańcuchu w silniku Opla 1.4 Turbo 140 km.
    Mam obecnie 130000 przebiegu i zastanawiam się przy jakim przebiegu należałoby skontrolować stan łańcucha i osprzętu.
    Super film, pozdrawiam

  3. Witam mimo szystko łańcuch jest genialnym rozwiązaniem to że się rozciąga to oczywiste zmęczenie materiału niski stan oleju słaba kąpiel olejowa oraz jakość oleju na pewno w ostatniej fazie żywota daje właścicielowi oznaki do jego wymiany w odróżnieniu od paska który takich oznak nie daje i trzeba kontrolować interwał czasowy Reasumując chwała inżynierom i twurcom teko rodzaju rozrządu

  4. Krzysztof, czy po wymianie rozrządu w tym QQ miałeś jakieś błędy ? musiałeś kasować ? U mnie taki sam problem, napinacz zblokowany w jednym położeniu przez co wytłukło zęby na kołach i walił łańcuch o obudowę.

  5. Wymieniałem taki Rozrząd osobiście w Almera N 16 jest to naprawdę solidna konstrukcja łańcucha płytkowego tylko nie można dopuszczać do sytuacji takiej że bagnet ledwo się macza łańcuszek pracuje w kąpieli olejowej i jest smarowany jednocześnie chł odzony niedobór oleju powoduje jego rozciąganie wraz ze ślizgami

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!