Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Toyota Corolla 2016 1.4 D4D manual – jazda testowa po serwisie + wymiana klocków hamulcowych#60fps #car #4k #review #reviews
4K 60fps
Zapraszam na INSTA/FB
Subskrypcji kanału i kliknięcia dzwoneczka!
INSTA: https://www.instagram.com/AmoathTV/
Donaty i inne zapomogi:
Kawa dla mnie: https://www.buymeacoffee.com/AmoathTV
https://www.patreon.com/AmoathTV?view_as=patron
https://www.tipeeestream.com/widgets/promotion/qrcode?page=v1&slug=amoathtv&color=da4556&background=ffffff
https://www.tipeeestream.com/amoathtv/donation

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

One thought on “Toyota Corolla 2016 1.4 D4D manual – jazda testowa po serwisie + wymiana klocków hamulcowych

  1. Silnik absolutnie bezawaryjny i mega oszczędny. Przy normalne jeździe 4.2 – 4.5 litra to norma. U mnie jedynie od pół roku popiskiwanie z okolic skrzyni biegów, które zanika przy delikatnym wciśnięciu sprzęgła. Skrzynia działa idealnie, sprzęgło też. Nie wiem czy w ogóle się za to zabierać, choć zaczyna irytować 👍

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!