Loading…

Mechanik - Naprawa - Serwis Samochodów Toyota Warszawa

Mechanik z doświadczeniem w naprawie samochodów typu Toyota
Mechanik Toyota - Kontakt

Przewodnik po popularnych wersjach Toyoty Corolli Sedan | Toyota PolskaJak wybrać Toyotę Corollę sedan? Na co zwrócić uwagę? Czym się różnią poszczególne wersje i które parametry są kluczowe przy wyborze? Na te pytania odpowiada znany dziennikarz motoryzacyjny Włodzimierz Zientarski.
W filmie znajdziesz porównanie dwóch modeli Corolli sedan: Corolla Comfort Style Tech i Corolla GR Sport. Czym się różnią? Pan Włodzimierz wyjaśnia, jakie nowe rozwiązania technologiczne pojawiły się w obu modelach. Opisuje wyposażenie wnętrza Toyoty sedan, wygląd kokpitu, wyświetlacze, systemy bezpieczeństwa i innowacyjne multimedia.

Nowe Corolle to też wysoki komfort i dopracowana stylistyka: modny zarys przednich i tylnych reflektorów, czarne elementy nadające nieco sportowego charakteru, widoczne listwy boczne, specjalnie zaprojektowane felgi i dopracowany design wnętrza. Przysłowiową designerską wisienką na torcie Corolli sedan GR Sport są czerwone przeszycia na sportowych fotelach i kierownicy.

00:00 Toyota Corolla Comfort Style Tech czy Toyota Corolla GR Sport – którą kupić? Podpowiada Włodzimierz Zientarski
00:43 Czym różnią się obie wersje Corolli? Wygląd i wyposażenie
00:58 Toyota Corolla Style Tech – nazwa ma znaczenie! Prezentacja modelu
02:58 Toyota GR Sport – inna, czy taka sama jak Corolla Style Tech? Prezentacja modelu
04:26 Jakie systemy ma Toyota Corolla i który model ma ich więcej?
04:57 Co daje nam Toyota Safety Sense?
06:24 Który model Toyoty Corolli jest oszczędniejszy?
08:10 Corolla Comfort Style Tech vs Toyota Corolla GR Sport – jakie mają silniki?
09:16 Hybryda czy benzyna? Co wybrać?
09:29 Zaproszenie do przesłania opinii o obu modelach Corolli

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ:
https://www.toyota.pl/nowe-samochody/corolla-sedan


SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ

Facebook:
https://www.facebook.com/ToyotaPolska
Instagram:
https://www.instagram.com/toyota.polska
LinkedIn:
https://www.linkedin.com/company/toyota
WWW:
https://www.toyota.pl/

Youtube Serwis Toyoty i Lexusa to gwarancja doskonałej kondycji samochodu oraz Twojego bezpieczeństwa. Dla wyspecjalizowanego warsztatu naprawa samochodu marki Toyota to nie problem w Warszawie. Dzwoń do naszych specjalistów w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut Toyota w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus i Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa.

Serwis Twojego samochodu Toyota lub Lexus gwarantuje, że pozostanie on w nienaruszonym stanie i zapewni Ci bezpieczeństwo. W Warszawie znalezienie profesjonalnego warsztatu, który może obsłużyć pojazdy Toyoty, nie powinno być trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami zlokalizowanymi w Warszawie. Nasza firma zajmuje się naprawą samochodów; w szczególności serwisujemy samochody spalinowe, samochody hybrydowe, samochody z silnikiem Diesla oraz naprawiamy samochody z silnikiem Diesla; ponadto jesteśmy mechanikami samochodowymi Toyoty w Warszawie.

Mechanik do Auta Toyota Warszawa

Warsztat ASO – Toyota Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę samochodów Toyota w naszym warsztacie ASO w Warszawie.

Serwis samochodów osobowych specjalizujących się w marce Lexus oraz Toyota. Kompleksowa obsługa serwisu – klimatyzacja, diagnostyka komputerowa. Serwis Toyota Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Toyota w Warszawie. Najlepszy serwis Toyoty w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę z naszym mobilnym mechanikiem samochodowym.

Dobry mechanik od Toyoty

Serwis Toyota » zapraszamy do serwisu samochodowego

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!